reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Chwilę mnie nie było bo miałam w końcu męża trochę w domku a tu tyle sie dzieje.. :/ trzymam kciuki i modlę się za oczekującą i wasze problemy. Aż mam ciary na całym ciele jak sobie pomyśle co przechodzi. Jednak cuda się zdarzają i wierzę, że się uda.
We wtorek byłam na połówkowych. Synek pozostaje synkiem :) ładnie się rozłożył i pokazał tatusiowi jajeczka :p rozwija się prawidłowo :) tyle czekałam na kopniaki i z dnia na dzień pojawiły się już regularnie.
Czytam, że większość z Was ma już wyprawki a ja w szarym polu :p
 
reklama
A wizyty masz co 2 ~3 czy 4 tyg ??
Przy skracajacej szyjce to chyba częściej powinny byc? zeby szyciej reagowac..

Tak tak mam często teraz .

Miałam 29 maja , potem 14 czerwca po czym gozej się poczułam i byłam teraz w środę 20 czerwca a potem mam 3 lipca czyli po 2 tygodniach... Chodzę prywatnie ale tu pieniądze nie są ważne... W ogóle ...
 
Dziewczyny ja już po wizycie.
W brzuszku wszystko ok, szyjka długa, twarda ale badana ręcznie. Liczba wód ok, łożysko ładnie przylega. Dzieciaczek zdrowy, ale odwrocil się brzuszkiem(ostatnio był ułożony glowkowo). W trakcie USG wkładał sobie stopę do buzi :-)
Co do wyników to mam brać urosept 2x1 do czasu wyników posiewu moczu wtedy będzie wiadomo czy trzeba antybiotyk.
Do tego magnez 3x2 i ten cyclo3fort 2x1 na żylaki. Morfologie mam na granicy ale narazie bez żelaza tylko prenatal Duo.
Jakby co wprowadzimy za miesiąc. Dostałam skierowanie na imuglobuline i umówiłam już na 29 tc ostatnie usg genetyczne.

Jedyne co, to ten cholesterol podwyższony ale w ciąży podobno jest wyższy bo łożysko produkuje podobne substancje. Mam zwiększyć lentrox do 50 na tarczyce bo wyszła mi niedoczynnosc.

Idę też do poradni genetycznej czy problemy zakrzepicy nie wynikają z trombofili. A i mam brać acard 75.

To u mnie tyle Ogólnie jest dobrze.
Dzisiaj 26+1. Waga 913g


Cieszę się Twoim szczęściem . Super że bobasek zdrowy i już taki fajny duży :))))
 
Dali wybór. Albo zostaje w szpitalu Albo podpinaja mi 3 kroplowki. Wybrałam 3 kroploeki bo mam sesję w niedzielę a jak mnie wezmą do szpitala przed pon nie wyjdę
 
Wróciłam do Polski ale nadal biegunka (lot samolotem czułam jak mi zimny pot oblewal) stres aby jakoś wytrzymać. Odebrałam wyniki badań które robiłam przed wyjazdem, wzięłam swoją historię ciąży, napisałam skargę na lekarza. Rozmawiałam z dyrekcją i powiedziała ze ostatnio ma właśnie takie zgłoszenia na niego i jeśli ich będzie wystarczająca ilość nie przedłuży my umowy w przychodni. Teraz nadal umierajaca jadę na izbę przyjęć bo na prawdę się martwię. Nie mam siły, nie zdziwilabym się jakbym była już odwodniona. Oraz czy ok z Liwia bo spina mi się brzuch przy tych rewolucjach. Wyszły mi o dziwo hemoroidy bo ciągle mam uczucie ze jeszcze wszystko nie wyszło. Masakra.
Trzymam kciuki żeby było ok, może lepiej jakby Cię potrzymali w szpitalu i dali elektrolity... Ale miałaś urlop :(
 
reklama
Do góry