reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja często nie odpakowuje prezentów, nie kolororujemy kolorowanek, jak idziemy do kogoś gdzie jest dziecko to je oddaje, cały czas mówię żeby nikt prezentów nie przynosił że lepiej pieniądze bo sami wiemy co mu kupić, albo że chcemy nauczyć młodego na nartach w tym roku jeździć. Albo żeby w ogóle nic żadnych prezentów, pieniędzy i że na pewno się nie obrazimy.
OMG Kolorowanki! Mój syn żadnej nie chciał kolorować. Jak mieliśmy przykaz ćwiczenia ręki, to go "zmuszaliśmy" i wypełnił niecałą jedną. 15 innych pustych nadal leży. Na szczęście córka mocno kredkowa, więc mam nadzieję, że ona je wypełni. A jeszcze gorsze są maskotki...
 
reklama
To powiedzcie mi co ten tiny love 3w1 robi prócz tego,że leżeć w nim mozna?
Czyżby Twoje pytanie wynikło ze sprawdzenia ceny? :D :D :D No nogą możesz bujać. Mojego syna to uspakajało (ale mieliśmy nieco inny system bujania, nie wiem, czy mojemu paniczowi to bujanie w tyny love by pasowało). Jeśli w komplecie jest karuzela, to kilkumiesięczniak się tez chwilę pobawi.
 
OMG Kolorowanki! Mój syn żadnej nie chciał kolorować. Jak mieliśmy przykaz ćwiczenia ręki, to go "zmuszaliśmy" i wypełnił niecałą jedną. 15 innych pustych nadal leży. Na szczęście córka mocno kredkowa, więc mam nadzieję, że ona je wypełni. A jeszcze gorsze są maskotki...
Hehe, u mnie z kolorowaniem to samo :) dlatego nawet tego nie zbieram, to ponoć wynika z jego małego napięcia w górnych partiach ciała, niby nie ma siły rysować i dlatego nie lubi i szybko odpuszcza. Ale zauważyłam mały progres, ćwiczymy, trenujemy a od września idzie na basen.
 
Czyżby Twoje pytanie wynikło ze sprawdzenia ceny? :D :D :D No nogą możesz bujać. Mojego syna to uspakajało (ale mieliśmy nieco inny system bujania, nie wiem, czy mojemu paniczowi to bujanie w tyny love by pasowało). Jeśli w komplecie jest karuzela, to kilkumiesięczniak się tez chwilę pobawi.
Tak ! I miałam nadzieję,że to samo się delikatnie buja,ale nic z tego co widze na yt,trza se noga pomachać :D
 
reklama
Właśnie wróciłam z lumpeksu w mieście. 19zl za kg, drugi kilogram gratis... :D dwa kilo ciuchów dla córki i Kazika, sobie oczywiście już nie szukałam [emoji14] ale były takie cudne małe sukieneczki i w ogóle dla noworodków płci żeńskiej dużo więcej ciuszków. Albo ja jeszcze nie umiem znajdować tych perełek chlopiecych bo zawsze tylko dla dziewczynki kupowałam [emoji14]
 
Do góry