reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Chyba chodzi o to ze pokarm sie moze cofnac bo uklad pokarmowy moze byc nie do konca rozwiniety...zeby sie nie udlawil to lepiej troche pionizowac do odbicia.. przy takim noszeniu przez ramie przy okazji brzuszek sie masuje i ponoc kolek nie ma lub sa mniejsze plus kladzenie na brzuch

1 syn nie ulewa..a drugi non stop.podkrsle jeszcze raz dzieci sa różne
Moja pierwsza ulewala strasznie, jadła, ulewala i tak w kolko. Druga w ogole. Nawet jak jej sie troche cofnelo to nie oddala na zewnatrz
 
reklama
cześć dziewczyny:) forum przeglądałam bardzo często jednak dopiero teraz postanowiłam coś napisac:) na poczatku wszystkim Mamusiom bardzo gratuluję, u nas termin na 27 październik, ciąża pojawiła się niespodziewanie po 5 latach starania, na początku szok ale teraz już tylko marzę żeby zobaczyć swoje maleństwo. mam do Was pytanie, czy bylyscie już lub wybieracie się na usg polowke? I drugie czy któraś podczas ciąży ma problemy z uregulowanie tsh? U mnie niedoczynnosc od urodzenia i niestety tsh skacze jak szalone :/
Gratulacje i dla Was :) duzo z nas juz po polowkowym, jest super, niedlugo sie przekonasz sama :) trzymamy kciuki za maluszka, znasz juz plec?
 
Gratulacje i dla Was :) duzo z nas juz po polowkowym, jest super, niedlugo sie przekonasz sama :) trzymamy kciuki za maluszka, znasz juz plec?
Dziękujemy idziemy właśnie w czwartek zobaczyć co słychać, na ostatnim usg wyszło że na 99 procent będzie dziewczynka, chociaż ja byłam jakoś wewnętrznie przekonana że jednak będzie chlopak:D czy jest możliwość nagrania takiego badania czy to zależy od placówki?
 
My też zjadamy jajka tylko od szczęśliwych kurek :D
Nawet nie chcę sobie wyobrażać co się dzieje na tych fermach...
Tez zjadam te od szczesliwych bo babcia mi daje. A na fermach spokojnie, nie jest tak zle jak w Waszych wyobrazniach [emoji3][emoji3] i kurki tylko dobre jedzenie zjadaja a nie tak jak te szczęśliwe ale juz sie powtarzam [emoji23] no a wiadomo kur szkoda, choc mi bardziej prosiakow bo sa takie kochane rozowe [emoji173][emoji173][emoji3]
 
IMG_6197.JPG
Te tez sa ladne i dlugosc fajna [emoji4] ja wczoraj pomalowalam paznokcie u stóp, a jutro hybrydy u rąk bede robic [emoji3][emoji3][emoji173]
Ja już mam problem ze zrobieniem paznokci u stóp, niby brzuch nie jest wielki a i tak ciężko tą nogę podkurczyc... z goleniem nóg tez mam problem żeby na stojąco pod prysznicem to zrobić... muszę usiąść na wannie :szok: a co będzie dalej...
ale na szczęście chociaż dłonie jeszcze bezproblemowo ogarniam, wczoraj robiłam:)
 

Załączniki

  • IMG_6197.JPG
    IMG_6197.JPG
    1,4 MB · Wyświetleń: 57
A mialas okazje jesc takie jajka, gdzie kury chodza po trawie, jedza robale, sa dokarmiane marchwia, burakami, zyja bezstresowo i znosza jedno jajko na dwa, trzy dni? Powiem szczerze ze dla mnie roznica jest ogromna, ciasta, nalesniki, omlety wszystko inaczej rosnie ;) kocham drozdzowe z wiejskich jajek i masla!
No pewnie ze jadłam, babcia mnie nimi pasie [emoji23][emoji23][emoji173]
 
reklama
Tez zjadam te od szczesliwych bo babcia mi daje. A na fermach spokojnie, nie jest tak zle jak w Waszych wyobrazniach [emoji3][emoji3] i kurki tylko dobre jedzenie zjadaja a nie tak jak te szczęśliwe ale juz sie powtarzam [emoji23] no a wiadomo kur szkoda, choc mi bardziej prosiakow bo sa takie kochane rozowe [emoji173][emoji173][emoji3]
Sandra na fermach, tych dużych nie jest źle. Jest tragicznie. I nikomu nie życzę, żeby to oglądał, ale może to by coś zmieniło...
 
Do góry