reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

@Shaer Zuch kobieta z Ciebie, że pierwszy poród nie odciągnął Cię od pomysłu posiadania więcej dzieci!

Odciągnął na 6 lat, nie chciałam jednak aby starszak był jedynakiem.Zrobil się fochowaty taki i uznalismy że machniemy drugie, żeby starszy był taki bardziej samodzielny, żebym ja nie zmieniła się w matke kwokę.Poza tym rozczulił nas z mężem list do Mikołaja z prośbą o brata
 
reklama
Dziewczyny macie pomysl na obiad z miesem mielonym z prosiaka z młodymi ziemniakami? Kurde weny nie mam a chlop glodny wroci [emoji23][emoji23]
 
Odciągnął na 6 lat, nie chciałam jednak aby starszak był jedynakiem.Zrobil się fochowaty taki i uznalismy że machniemy drugie, żeby starszy był taki bardziej samodzielny, żebym ja nie zmieniła się w matke kwokę.Poza tym rozczulił nas z mężem list do Mikołaja z prośbą o brata
Czy Ty dzisiaj masz usg? Trzymam kciuki!
 
My w pepco kupujemy legginsy dla małej. 10 zł to malutko, materiał nie jest jakiś super, ale są wygodne i nie szkoda ich jak porozwala. Z resztą ona tak się nauczyła, że wszelakie spodnie typu jeansy czy dresy ją gryzą i tylko legginsy chce ;)
Znam.to skads. Moja starsza dlugo tylko legginsy tolerowala az mnie.to wkurzalo bo nieraz chcialam jej swietne dziny kupic a ona ze nie.
 
Hej, dziekuje igratulacje dla Ciebie rowniez u mnie sytuacja jest w ogole trochę dziwna... lekarz do którego chodzę od samego początku o niczym mnie właściwie nie informuje, zawsze tylko mówi że wszystko dobrze i podaje termin następnej wizyty. o tym że jest w ogole coś takiego jak usg polowkowe dowiedziałam się gdzieś z Internetu i byłam przekonana, że lekarz na takie usg mnie skieruje ale niestety :/ dlatego musiałam umówić się do zupełnie innej placówki i termin wybierałam sobie sama tak żeby mieściło się to mniej więcej w tych widelkach między 18 a 22 tygodniem. 29 to chyba faktycznie trochę późno, a termin masz liczony z miesiączki czy z usg?
Termin mam.liczony z usg bo odbiera od OM trzy tyg. Lekarz mowil ze musiala mi.sie owu przesunac bardzo tyle ze ja mialam okres jak juz niby w ciazy bylam.wiec nie wiem. Ale.slucham doktorka bo on najlepszy tu.
A ty skad jestes?
U nas polowkowe robi sie u tego samego lekarza do ktorego chodzę. Swoja droga to teoche dziwne dla mnie zeby rozgraniczac to na inne placówki/lekarzy, ale polskie prawo dziwaczne
 
Dziewczyny macie pomysl na obiad z miesem mielonym z prosiaka z młodymi ziemniakami? Kurde weny nie mam a chlop glodny wroci [emoji23][emoji23]
Moze po prostu kotlety mielone z ziemniakami? :D ja z mielonego jeszcze sos do makaronu robie, bo kocham kluchy :p ostatnio jadlam tez zapiekanke, nazywala sie chyba chlopska albo farmerska, to było duszone mieso mielone z pieczarkami i cebulka, wymieszane z podgotowanym makaronem i wlozone do formy z podpieczonym kruchym ciastem, na to jeszcze ser zolty i druga porcja ciasta na wierzch. Smaczne bylo ;) ale jesli koniecznie masz uzyc w potrawie mlodych ziemniakow to poza pierwsza propozycja innej nie mam :p
 
reklama
Do góry