reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Jestem w połowie ciąży (20+4), oczekuję wymarzonego chłopca. Będzie to pierwsze dziecko, dlatego przede wszystkim mam sporo obaw, jak to będzie, czy sobie poradzę, itp. Aktualnie rozglądam się za wyprawką, ale i tutaj brak doświadczenia nie pomaga. ;)
 
Tak,codziennie i juz dość mocno czasem. No i właśnie powyżej pępka,z boku itd. Mlody szaleje
Ja też czuje dość wysoko nad pepkiem, zreszta pisalam o tym jakis czas temu- wtedy minimalnie nad a teraz odleglosc spora. Nawet jak brzuszek sie napina przy skurczach BH to macice czuje juz calkiem wysoko. Oprocz tych kopniakow nad pepekiem czesto zdarzają się tez uderzenia w pęcherz :)
 
A kiedy planujecie zaczynać kupować chemię i kosmetyki dla bobaskow ? Słyszałam że nie ma co się spieszyć żeby były swiezsze produkty . W sumie w sklepie / aptece też mogą leżeć i leżeć ....

A dwa zastanawiam się nad tym tematem ? Na start kupię chyba tylko to co najpotrzebniejsze bo nie mam pojęcia co więcej trzeba upsssss :baffled:

ja pewnie kupię płyn do kąpieli Hipp lub babydream one mają ok skład. Sól fizjologiczna w ampułkach i fiolet do pepuszka.

Będziemy raczej używać wielo więc bez kremów, ale w razie czego będe szukać tormentalum na odparzenia .
Na początek będę kąpać w krochmalu i pewnie. I może zrobię własny krem ale to tuż przed rozwiązaniem.
 
A kiedy planujecie zaczynać kupować chemię i kosmetyki dla bobaskow ? Słyszałam że nie ma co się spieszyć żeby były swiezsze produkty . W sumie w sklepie / aptece też mogą leżeć i leżeć ....
W Rossmanach mają duży obrót (chociaż na promocjach można się naciąć, że wystawiają towar, którego data ważności się kończy), w tych super popularnych aptekach internetowych raczej też. Proszki do prania i żele do mycia ciała to rzeczy niemal "wiecznie świeże", a trochę ważące, więc warto wykorzystać męża, aby to dźwigał. Proszek do prania przyda Ci się już w ciąży, gdy będziesz szykowała ubranka, kocyki, prześcieradło do łóżeczka. Ja w dziecięcym proszku piorę również swoje koszule i staniki. Wg mnie nie ma co panikować w żadną stronę. Jak trafisz teraz na fajną promocję i data ważności będzie wystarczająco długa, to można kupować i odhaczać.
 
reklama
Do góry