reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Moj synek ma sie dobrze. Wg moich obliczen i owulacji termin na 9.10, ale chlop rosnie jak szalony i nie termin juz na 2 października wychodzi. Apka mowi ze zaczelam 20tc a ginka ze 22tc hehe. Ale wszystko jest ok. Mlody odwrocil sie dupa o pokazal Pani doktor jaja [emoji23] caly tatus [emoji23][emoji173]
350g wazy

Super wiadomość :) mam nadzieje, ze ja dziś tez się dowiem,ze wszystko ok.
 
Moj synek ma sie dobrze. Wg moich obliczen i owulacji termin na 9.10, ale chlop rosnie jak szalony i nie termin juz na 2 października wychodzi. Apka mowi ze zaczelam 20tc a ginka ze 22tc hehe. Ale wszystko jest ok. Mlody odwrocil sie dupa o pokazal Pani doktor jaja [emoji23] caly tatus [emoji23][emoji173]
350g wazy
Super, że wszystko dobrze:)
 
Moj synek ma sie dobrze. Wg moich obliczen i owulacji termin na 9.10, ale chlop rosnie jak szalony i nie termin juz na 2 października wychodzi. Apka mowi ze zaczelam 20tc a ginka ze 22tc hehe. Ale wszystko jest ok. Mlody odwrocil sie dupa o pokazal Pani doktor jaja [emoji23] caly tatus [emoji23][emoji173]
350g wazy
Extra. Duży synek. [emoji122][emoji122][emoji122][emoji4]
 
Hej,
ja będę miała połówkowe 22 maja - to będzie 19+6. Trochę się obawiałam, że wcześnie i że może lepiej byłoby z tydzień później, ale lekarz uznał, że tak będzie dobrze - mam nadzieję, że będzie widać wszystko, co trzeba:)

Chyba też zaczęłam już czuć ruchy! :) Nie jestem pewna na 100%, bo ogólnie często w moim brzuchu "dużo się dzieje";) Ale powoli, powoli się upewniam, że to to:) Dziewczyny, a kiedy Wasi mężowie i niemężowie zaczęli czuć ruchy bobasa, przykładając rękę do brzucha? Po jakim czasie od tego, gdy same zaczęłyście je czuć?
Ja mam dzisiaj 19+1 bo jak w genetycznych umówiliśmy mi na 12+4 i do tego nie było sprzętu i musiałam na gwałt szukać to wolę się wcześniej umówić.
 
reklama
Moj synek ma sie dobrze. Wg moich obliczen i owulacji termin na 9.10, ale chlop rosnie jak szalony i nie termin juz na 2 października wychodzi. Apka mowi ze zaczelam 20tc a ginka ze 22tc hehe. Ale wszystko jest ok. Mlody odwrocil sie dupa o pokazal Pani doktor jaja [emoji23] caly tatus [emoji23][emoji173]
350g wazy
Super, że wszystko ok :) ja mam termin z om na 7.10, ciekawe jak mi wyjdzie po USG
 
Do góry