reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

No ja też 31 lat i jakoś mi się przytyło teraz plus tyłek mi urosl :szok:

Ogólnie w leginsach idę ja a z tyłu mój zad hahahah :D:D:D
A u mnoe najpierw brzuch,potem cycki,ja i mój tyłek:D ale nic od leginsow jak dla mnie i sukienek to ludzkość wygodniejszego nie wymyslila
@sandralevv93 to Ty zgrabniutka jesteś i nawet jakbyś miała przeswitujace to nikt by nie narzekał :D
 
reklama
Byliśmy w sobotę na weselu, no i niestety okazało się, ze śmiało mogłam już kupić ciążowa sukienkę. Ostatecznie coś tam wcisnęłam. Jak co niedziele na wagę i tu chyba już się zaczęło :o + 1k w jeden tydzień.
Ale mój małż się śmieje ze mnie, ze i tak dziwne ze tylko jeden skoro na weselu flaki zagryzalam arbuzem :D
 
Czaje leginsy ciazowe , ale powiedzcie mi nie czujecie się w nich jak w rajtuzach na ulicy ??? Czy tylko po domu w nich chodzicie ?

A na zewnątrz jak idziecie w nich to ci na to jakaś dłuższa bluzka czy top dłuższy żeby tyłek zastawić ? :D:confused:
Chodzę w nich jak w spodniach. Mam czarne i szare z hm i te same kolory z alieexpres. Wszystko pięknie kryją, nic nie prześwituje.
 
Dzięki kochana za rady. Nie wytrzymałam i przed chwilą pojechałam prywatnie do lekarza się osłuchać. Na szczęście wszędzie czysto , przepisał kilka leków bez recepty. A podwyższona temperatura kazał się nie przejmować bo twierdzi że w ciąży taka występuje. Od razu mi lepiej :)
 
Ja się męczę z 8 -semka..na dole szczęki...

W sumie już połowę jej wyrosło ... A od soboty kłuje się reszta zęba , dziąsło rozwalone boli ... Policzko obolałe ...

Super ... Już tyle mialam spokoju z tą 8 semka :realmad:
 
@Mama2018
Współczuję. Może zapisz się do stomatologa na środę. Pomaga przepłukiwanie takiej kieszonki...strzykawką...stępioną(obciętą) igłą...wodą utlenioną. Ewentualnie po prostu płukanie tej okolicy płukanką lub ziołami.
 
reklama
Czy któraś z Was ma wózek transportowy składany i może polecić? Taki co można wsadzić różne rzeczy na plażę i dziecko w razie kryzysu?
Coś w tym w tym stylu
Link do: Wózek rekreacyjny zielony
Widziałam ludzi z tym na plaży i patrzyłam trochę z zazdrością, ale cena :errr:
My sobie radziliśmy (także z 2 dzieci), mając plecaki i zwykłym wózek dziecięcy (ciągnięty na tylnych kołach). A jesteśmy ludźmi, którzy na plażę biorą namiot, materac, koce, wiadra itd. ;) Zastanawialiśmy się też nad wynajęciem przyczepki rowerowej zamienianej w wózek na dużych kołach, bo widzieliśmy ludzi, którzy dość sprawnie tym jeździli po piachu.
 
Do góry