reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
U mnie zawsze dają 3 zdjęcia, ale malutkie, wydrukowane w jednym rządku wzdłuż węższej krawędzi kartki A4. No i jak np. miałam na początku torbiele na jajnikach, to 2 z tych 3 zdjęć były zdjęciami jajników :p Ale np. na genetycznym zrobili trzy zdjęcia dzidziusia.

I pozdrawiam ze skończonym 17, a rozpoczętym 18 tygodniem :D
 
A pewnie na NFZ chodzisz teraz tak ?
No słabe to jest że nie miałas USG a następna wizyta tak późno ??? :eek:

Ja mam co 3 tygodnie średnio ale prywatnie i na każdej usg robi , ale pewnie tak często mam bo kasę na tym robi ...

A swoją drogą ? Do dziewczyn prywatnie ktore chodzą , jak macie zawsze USG to zawsze drukuje Wam zdjęcie z wizyty bobasa ??? :confused:
Tak zawsze dostaje kilka zdjęć
 
Właśnie odnalazłam kartę z pierwszej ciąży tam niby waga wyjściowa 54.7 ale do 60 dobilam pod koniec czerwca. A teraz nie ma jeszcze maja a mi 1 kg do 60 brakuje. Masakra. Nie wiem jak Wy, ale ja w ogóle nie czuje się atrakcyjnie. Mam nadzieję że nie przekrocze 70 kg
Żebyś wiedziała,jak worek kartofli:errr: +3 kg of początku a wygladam jakbym kogoś zjadla:errr:
 
reklama
U mnie ładnie się od gory brzuszek zaokraglil, wygląda na dużo wyższa ciążę, ale to pewnie dlatego ze zaszłam w nią 1, 5 miesiąca po porodzie i organizm jeszcze się nie uporzadkował. Niestety zostało mi trochę tluszczyko-brzuszka na dole i bardzo brzydko to wyglada :/
 
Do góry