reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Mysle ze zadko ale jednak moze - wydaje mi się ze raczej dziewczynka może stać się chłopcem niż na odwrót [emoji14] chociaż w listopadzie rodziła obok mnie dziewczyna która miała mieć chłopca. Jakie było ich zdziwienie kiedy chłopiec okazał się... dziewczynką [emoji23] lekarz później walił żarty typu "jak się ma nasz Staś" [emoji14] ale położne mowily ze nie miały takiego przypadku od lat 90. - czyli raczej rzadkosc :)
Moja koleżanka też całą ciążę chodziła z synkiem. Wszystko dla chłopca...pod chłopca i pokoik, wózek, ciuszki itd. A urodziła się Oliwia [emoji50] Jak wspomina o tym to do dziś nie może sobie wybaczyć tego rozczarowania...przy porodzie. Z drugim szybciutko się uwineli [emoji6] i zrobili sobie niespodziankę [emoji4] i na świat przyszedł Karol [emoji16]

Pomyłki się po prostu zdarzają [emoji5]
 
Zdarza się nadal :) dziewczynce może się tam pępowina majtac między nogami i będzie wyglądać na chłopca [emoji14] rzadko, ale się zdarza :)

Wiecie co, w tej drugiej ciąży jeszcze nawet nie myśle o wyprawce. Wózki trochę oglądam ale ubrań nic, tym bardziej ze najpierw muszę naszykować zimowe i „za małe” do wyniesienia bo miejsca brak [emoji85]
Am dokładnie tak samo [emoji5] Trochę wozeczki podgladam...i nic poza tym.
 
Nie przesadzajmy, w Polsce też bym nie poszła do lekarza z wymiotami - chyba, że faktycznie trwalyby bardzo długo. Mam ubezpieczenie. Mówiąc o utrudnionyn dostępie chodziło mi o to, że jestem daleko od szpitala i w obcym kraju, więc nie podjadę do swojego lekarza z zapytaniem co z tym zrobić :)
A dlaczego nie...u mnie nie twaly długo. Kilka godzin. Ale miałam przy tym potworne zawroty głowy...że spadalam z krzesła myśląc, że ono się przewraca a to tylko ja lecialam. Nie bylam w stanie chodzić. W życiu nie przeżyłam czegoś takiego. I wtedy okazało się, że jestem w ciąży [emoji4]. Jeden dzień a dał mi popalić bardzo. W szpitalu pod kroplówką elektrolity, magnez...i wstałam na nogi. Osobiście uważam, że w ciąży aż takie wymioty i przy tym biegunka...Bo chyba wspominałaś, to poważna sprawa i na pewno bym poszła do lekarza albo na ginekologiczną izbę przyjęć...Oczywiście rozumiem, że masz dostęp teraz utrudniony.
 
A dlaczego nie...u mnie nie twaly długo. Kilka godzin. Ale miałam przy tym potworne zawroty głowy...że spadalam z krzesła myśląc, że ono się przewraca a to tylko ja lecialam. Nie bylam w stanie chodzić. W życiu nie przeżyłam czegoś takiego. I wtedy okazało się, że jestem w ciąży [emoji4]. Jeden dzień a dał mi popalić bardzo. W szpitalu pod kroplówką elektrolity, magnez...i wstałam na nogi. Osobiście uważam, że w ciąży aż takie wymioty i przy tym biegunka...Bo chyba wspominałaś, to poważna sprawa i na pewno bym poszła do lekarza albo na ginekologiczną izbę przyjęć...Oczywiście rozumiem, że masz dostęp teraz utrudniony.
U mnie były nocne wymioty i jak przeszły to z rana biegunka. Nie miałam zawrotów głowy, tylko osłabienie z braku snu.
 
reklama
Aaaa skąd . Bardziej mi to na tłuszczyk wygląda niz ciążę hihi , minimalnie coś ale wg mnie to sadelko mi zrobiło i oponka upsssss :sorry::szok:
Ja mam podobnie. Mam wrażenie że mam takie właśnie sadło. Jak chce mi coś zjeść "nad program" to wystarczy że na niego spojrzę i odechciewa mi się :-D
 
Do góry