reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Wymyslilam ze nie kupuje dostawki co sleeping..tylko kupie barierke na nasze lozko...bo mamy szerokie..i bede mogla klasc bobo od zewnatrz...a nie miedzy mna a mężem..a potem barierke przeloze do lozka dla dzieciakówZobacz załącznik 850100
Fajny pomysł. Sama bym się skusila, ale moja starsza też z nami śpi i chyba potrzebujemy tej dostawki do łóżka mimo, że mamy 200x220 :D ale jak ona się urodziła to cały czas spała z nami, łóżeczko sprzedałam bo tylko się kurzylo
 
reklama
Podziwiam was dziewczyny że macie nawet po 3 psy i to jeszcze takie duże, dzieci, mąż, dom i jeszcze psy.... Jeżeli kiedyś się zdecyduje na psa to tylko ze względu na dzieci i to będzie Jack Russell terrier :)
A w ogóle trzymanie psa w mieszkaniu/domu to sobie nie wyobrażam :)
Łatwej rasy to sobie nie wybrałaś....:D z małymi dziećmi możesz mieć problem z takim psem szczególnie na początku
 
Jak mieszkałam z rodzicami zawsze mieliśmy jakiegoś psa, mały kundelek. Miał dwie budy jedną murowana a drugą drewnianą-przenosna. Jak zaczynał się okres jesienno-zimowy, buda była przenoszona do garażu. Nasze psy były tak nauczone, że nie chciały nawet do domu wchodzić. I tak to sobie wyobrażam w przyszłości :)
Poza tym Ja jestem strasznie na zapachy wyczulona, no a piesek wiadomo... :)
No i jeszcze kwestia wychodzenia z domu na 10 Godzin....
 
Moja siostra ma suczke tej rasy, jest przcudownym, mądrym pieskiem. Ona na 2 dzieci i wydaje mi się że lepiej nie mogła wybrać :)
A piesek jest już starszy? U mnie w rodzinie tez jest jack russel suczka i nie jest łatwo... jak była mała to gryzła wszystko, meble, kapcie, ściągała skarpetę z nogi, skakała, zaczepiała bo cały czas chciała się bawić, była w szkółce i trochę się uspokoiła ale ze stołu kradnie wszystko, drzwi do pokoju tez trzeba zamykać żeby nic nie porwała... to jest pies ADHD:) inni znajomi musieli oddać pieska rodzinie jak im się dziecko urodziło bo nie dawali rady.. serio to jest rasa strasznie energiczna!
 
Fajny pomysł. Sama bym się skusila, ale moja starsza też z nami śpi i chyba potrzebujemy tej dostawki do łóżka mimo, że mamy 200x220 :D ale jak ona się urodziła to cały czas spała z nami, łóżeczko sprzedałam bo tylko się kurzylo
Mój od początku śpi sam, teraz jak czytam mu w łóżku bajkę i chciałabym z mim zasnąć i tak się nim nacieszyć to mnie wygania. Przychodzę więc jak zaśnie i patrzę sobie jak śpi :) czasami zazdroszczę wam spania z dzieckiem
 
Wymyslilam ze nie kupuje dostawki co sleeping..tylko kupie barierke na nasze lozko...bo mamy szerokie..i bede mogla klasc bobo od zewnatrz...a nie miedzy mna a mężem..a potem barierke przeloze do lozka dla dzieciakówZobacz załącznik 850100


My też mamy duzeee łóżko 180*200 alemaz już mówi że się wynosi do salonu na narożnik bo się nie będzie wysypiac do pracy ... Hmmm :eek: u Was też uciekają z sypialni mężowie jak mają gdzie inne lozko w mieszkaniu ?

Jak to jest u obecnych już mam w ptaktyce ?
 
reklama
Mój od początku śpi sam, teraz jak czytam mu w łóżku bajkę i chciałabym z mim zasnąć i tak się nim nacieszyć to mnie wygania. Przychodzę więc jak zaśnie i patrzę sobie jak śpi :) czasami zazdroszczę wam spania z dzieckiem
Też mamy rytuał czytania. Zaczęłam jak miała rok i od tamtej pory, od pięciu lat przed spaniem zawsze bajka :) teraz już sama wybiera. Też lubię z nią spać, jak będzie gotowa, to przeniesie się do siebie :)
 
Do góry