reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
A gdzie dokladnie przyjmuje , prywatnie czy nfz ??

Ja ogolnie nie mam jakiegos nacisku , zeby prowadził mnie lekarz w szpitalu , ktorym bede rodzic. Mialam takie plany, ale ile sie nasluchalan , ze ludzie placili za prywatne wizyty a potem ich lekarza akurat przy porodzie i tak nie bylo.... dlatego jak sie uda to fajnie, a jak nie to jakos przezyje ;)

Tak z ciekawości, Czy wszystkie was prowadza lekarze , którzy beda w szpitalu przy porodzie ??
Ja tak
 
A jakos zapewniono Cie, ze akurat kiedy bedziesz rodzic lekarz bedzie dostępny? Pytam, bo mnie wlasnie brak tej pewnosci zniechecil
Nie, nie mam tej pewnosci ale nie chce rodzic w swoim szpitalu, a w tym gdzie moj lekarz przymuje oprocz mojego sa inni fajni lekarze takze na pewno beda wiedziec ze jestem od dr A i dobrze o mnie zadbaja [emoji4] bylam tam juz na laparoskopii i dobrze pobyt wspominam. Znam kolezanki ktore polecaly tam rodzic [emoji4] tylko mam tam 60km [emoji3]
 
reklama
Nie, nie mam tej pewnosci ale nie chce rodzic w swoim szpitalu, a w tym gdzie moj lekarz przymuje oprocz mojego sa inni fajni lekarze takze na pewno beda wiedziec ze jestem od dr A i dobrze o mnie zadbaja [emoji4] bylam tam juz na laparoskopii i dobrze pobyt wspominam. Znam kolezanki ktore polecaly tam rodzic [emoji4] tylko mam tam 60km [emoji3]

Ja właśnie podchodzę podobnie do tego. Na oddziale oprócz mojego lekarza jest jeszcze jego kumpel z którym prowadzi dwie przychodnie prywatne w siemianowicach i kojarzę jeszcze jednego takiego młodego przystojnego lekarza u którego byłam jak dostałam krwotoku jak mi się okres po odstawieniu tabletek zblokował na dwa miesiące to jak chlusnelo potem to myślałam ze się wykrwawiam ;D
 
Do góry