reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Jak to mąż decyduje O płci? Serio? Ja zawsze chciałam chłopca jak okazały się wszystkie problemy to to już przestało mieć znaczenie dziś zadzwoniłam zaryczana do mamy ona jeszcze dobrze nie wiedziała o co chodzi ale też zaczęła ryczec. Później zadzwoniłam do teściowej i zupełnie inne podejście albo zadzwoniłam nie w moment ( ona ogólnie jest dziwna). Jak ma się córkę to z nią się wszystko na nowo przeżywa z synem jest inaczej pewnie też są super relacje ale jak patrzę na relacje mojego męża i jego matki to masakra oni nawet rozmawiać że sobą nie potrafią za to Tesciu super człowiek. Ale mnie dziś na pisanie wzięło ja nie mogę w domu siedzieć bo Was zamecze opowieściami na forum;-)
Plemnik odpowiada za płeć [emoji3]
 
Nie ktoś nam kotkę podrzucił w zimie no i ją przyjęliśmy a teraz nam zrobiła taką niespodziankę:errr: no ale jak tylko je odchowa to czeka ją sterylizacja bo koty mogą mieć ciągle dzieci :errr:

To dobrze ze znalazła sobie odpowiedzialny domek [emoji173]️
To czeka was wychowanie 3 maluszków i znalezienie im domku, powodzenia !!!!!! Ja właśnie muszę się zainteresować terminem na kastrację mojego psa bo zaczął nam sikać na różne rzeczy nie w domu na szczęście ale jak np siedzimy na grillu to potrafi obsikać torebkę koleżance, plecak, reklamówkę [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
@monami o ja, no to slabo troche, domyslam sie, ze nikt nie jest z tego szczesliwy

@Katrina33 slodkosci, lubie kotki, ale nie mamy warunkow dla kota, wogole chcialabym zwierzatko i bedzie chomik, syn sobie wymyslil, mialy byc rybki, ale wymiana wody i wielkosc akwarium nas troche przytloczyla - wiec bedzie chomik - piorunek
 
A gdzie dokladnie przyjmuje , prywatnie czy nfz ??

Ja ogolnie nie mam jakiegos nacisku , zeby prowadził mnie lekarz w szpitalu , ktorym bede rodzic. Mialam takie plany, ale ile sie nasluchalan , ze ludzie placili za prywatne wizyty a potem ich lekarza akurat przy porodzie i tak nie bylo.... dlatego jak sie uda to fajnie, a jak nie to jakos przezyje ;)

Tak z ciekawości, Czy wszystkie was prowadza lekarze , którzy beda w szpitalu przy porodzie ??
Moja ginekolog pracuje w Rudzie Slaskiej, podobno niedawno tam nowy trakt porodowy otwarli więc się cieszę bo warunki podobno bardzo dobre
 
Ja będąc u lekarza dzisiaj zostałam zaczepiona przez pielęgniarkę - spytała czy nie jestem szkoła rodzenia bo u nich jest możliwość. Później przyszła położna i dała na siebie namiary. Kazała dzwonić w 21 tygodniu- najlepsze, ze będę miała zajęcia indywidualne[emoji846]fajnie, po 10 latach przyda się odświeżyć wiedzę i na nowo się różnych rzeczy nauczyć
Ja dziś byłam na warsztatach "Mamo to ja " dość ciekawe te wykłady. Też poszłam specjalnie by sobie odświeżyć co nieco [emoji6] i nowinek się dowiedzieć. Długo to trwało ale było ciekawie.
 
reklama
Do góry