reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Bardzo się cieszę,że Was znalazłam.Pierwszą ciążę przechodziłam na innym forum i to było najlepsze co mnie wtedy spotkało_Od rad teściowej mogłabym czasem na zawał zejść ;)
Marta a ty przypadkiem nie byłaś na forum fajna mama? Bo nazwa mi znajoma :)
Ja byłam na październikówkach 2014
Do tej pory mam kontakt z moimi dziewczynami :)
Szkoda, że tam puchy...tutaj fajnie się wątek rozrasta. Duży plus za aplikację.


usg wizyta 4.04
 
reklama
Ja jutro wizytuję, zobaczymy co tam z krwiakiem. Ale wynik moczu znów nie jest idealny, tydzień temu skończyłam globulki z tytułu infekcji grzybiczej, teraz dosc liczne bakterie. Ani seksu, ani basenu, ostatni raz wyszłam z domu 3 tygodnie temu na wizytę :/ i prysznic rano i wieczorem.
Jak nie urok to sraczka generalnie :D
Mi na bakterie nic nie dał...widział wynik i powiedział że to normalne...kurcze nie wiem :/ Sprawdzał papierkiem lakmusowym.

Co do sexu to dopóki aplikuję luteinę mamy sobie dać na wstrzymanie...takie zalecenie.


usg wizyta 4.04
 
Padam na twarz...... dzieci mnie zajechaly...intensywne zabawy... godzine na placu zabaw... jedno wykapalam..poszlo spac...drugie wykapalam... dipiero teraz padlo... maz od 14 do 22 w pracy...wiec wszystk9 sama.... pewnie odlece piszac tego posta... .... dobranoc
Podziwiam... Ja przy odrabianiu lekcji z moją córką prawie zasnęłam ;)


Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mój mąż żeby mi humor poprawić zaproponował Przyjaciół od 1 serii to mój ulubiony serial wiec lecę się kąpać. To jeden z nielicznych filmów na których śmieje się w głos pomimo że z 5 razy albo i więcej niektóre odcinki oglądałam.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Na Comedy Central leci w kółko 10 sezonów... Też uwielbiam może mimo że są odcinki które widziałam po kilkanaście razy to dalej oglądam ;) Teraz Rachel dowiedziała się o ciąży :)

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marta a ty przypadkiem nie byłaś na forum fajna mama? Bo nazwa mi znajoma :)
Ja byłam na październikówkach 2014
Do tej pory mam kontakt z moimi dziewczynami :)
Szkoda, że tam puchy...tutaj fajnie się wątek rozrasta. Duży plus za aplikację.

Tak ,byłam :) Teraz też tam zajrzałam,i szok! Totalna pustka,a szkoda.Tutaj, póki co,jakoś nie umiem się odnaleźć.Zobaczymy co będzie dalej :)


usg wizyta 4.04
 
Ja jutro wizytuję, zobaczymy co tam z krwiakiem. Ale wynik moczu znów nie jest idealny, tydzień temu skończyłam globulki z tytułu infekcji grzybiczej, teraz dosc liczne bakterie. Ani seksu, ani basenu, ostatni raz wyszłam z domu 3 tygodnie temu na wizytę :/ i prysznic rano i wieczorem.
Jak nie urok to sraczka generalnie :D


Życzę żeby zniknął i wszystko dobrze było! Daj znać :-)

Ja dziś po wizycie. Myślałam że skoro miesniak już wyszedł z macicy to będzie ok A lekarz mnie dziś sprowadził do pionu że to dalej jest ciąża wysokiego ryzyka bo miesniak może zabierać ukrwienie dziecku;-( miałam powiedzieć dziadkom w święta ale teraz już sama nie wiem ;-( Byłam na wizycie tydzień temu u innego lekarza pisałam Wam i tamtą dała mi mnóstwo nadzieję po dzisiaj znowu mam mega doła. Musi być dobrze. Dzidzia ma już 5.4 cm 11t4d rozwija się dobrze za tydzień prenatalne.

Jutro obowiązkowo zaliczę Biedronka po fasolę;-)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom

Tak to jest też zmora mięśniaków, że się sobie odżywiają :/ dlatego trzeba jeść wartościowe produkty i pić pić wodę...
Super, że Dzidzia zdrowo rośnie, najważniejsze ^_^

ja też jestem wielka fanką fasolki szparagowej,, jednakże wyłącznie świeżej i młodej, mrożona nie wchodzi w grę ;)

Ale zaraz Dziewczyny najfajniejszy okres wiosna, lato ... owoce, truskawki mniam mniam, czereśnie, świeże warzywa bajka !
Malinki ciepło, słoneczko:-)
Doczekać się nie mogę i pomyśleć, że jutro kalendarzowa wiosna..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Wczoraj o tym samym mówiłam to najlepszy okres na ciąża jak byśmy karmily to mamy już menu ograniczone A tak to tylko czekać na nowlaijki mniam mniam ;-)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry