reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja schodze z duphastonu, od kilku dni biore juz tylko 1 tab

p19u9jcg9y71ca8m.png


2 wizyta 22 marca [emoji173]
Mi kazał przez ten tydzień 2x100 luteiny nadal a później kolejny tydz.1x100 I koniec...boję się czy to nie za szybko...:(


usg wizyta 4.04
 
reklama
Mnie gin kazał odstawić duphaston i już od 3 dni nie biorę. Trochę mnie to zaskoczyło że tak od razu ale powiedział że z ciąża jest ok i nie trzeba go więcej brać.

rr7luqh.png
Ja u gina za 2tyg będę czyli zanim całkiem zejdę do zera więc jeszcze go podpytam czy co 2gi dzień nie zostawić...lub 50...już sama nie wiem :/


usg wizyta 4.04
 
nie ma jakiś wielkich odstęp od norm, ja miałam podobnie i lekarz nic nie mówił ;)
Wiem że normy są dla osoby "normalnej" a nie w ciąży dlatego tak jak pisałam czekam na wizytę jeszcze 1,5 tyg. Ewentualnie jak trzeba będzie to zadzwoni położna w sprawie wyników. Ogólnie bardzo lubię moja przychodnie:)

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18
 
Ja dziś po wizycie. Myślałam że skoro miesniak już wyszedł z macicy to będzie ok A lekarz mnie dziś sprowadził do pionu że to dalej jest ciąża wysokiego ryzyka bo miesniak może zabierać ukrwienie dziecku;-( miałam powiedzieć dziadkom w święta ale teraz już sama nie wiem ;-( Byłam na wizycie tydzień temu u innego lekarza pisałam Wam i tamtą dała mi mnóstwo nadzieję po dzisiaj znowu mam mega doła. Musi być dobrze. Dzidzia ma już 5.4 cm 11t4d rozwija się dobrze za tydzień prenatalne.

Jutro obowiązkowo zaliczę Biedronka po fasolę;-)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jutro wizytuję, zobaczymy co tam z krwiakiem. Ale wynik moczu znów nie jest idealny, tydzień temu skończyłam globulki z tytułu infekcji grzybiczej, teraz dosc liczne bakterie. Ani seksu, ani basenu, ostatni raz wyszłam z domu 3 tygodnie temu na wizytę :/ i prysznic rano i wieczorem.
Jak nie urok to sraczka generalnie :D
 
reklama
Ja o seks nawet nie zapytałam powiedział że jak przyjdzie czas to mi powie oby tylko nie zapomniał bo stary jest i już pewnie zapomnial o potrzebach tego typu. Ale powiem że i tak bym się bała gdyby było wszystko ok to pewnie tak ale że nie jest to ... ;-(

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom

Zostaje powspominac i poprzytulac się na szczęście mąż podobnie myśli.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom

A mój mąż żeby mi humor poprawić zaproponował Przyjaciół od 1 serii to mój ulubiony serial wiec lecę się kąpać. To jeden z nielicznych filmów na których śmieje się w głos pomimo że z 5 razy albo i więcej niektóre odcinki oglądałam.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry