reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Cześć dziewczyny.

Tak dużo piszecie, że nie nadążam.

Ja też mam prenatalne 13.04. - to będzie skończony 12 tc, więc chyba Kamsi ma podobnie jak ja...

Po pierwszej wizycie wszystko super. Ale okazało się, że to ciąża mnoga. Są bliźniaki. Potrzebowałam chwili, żeby się z tym ogarnąć... i chyba nadal się nie ogarnęłam. Dzisiaj wieczorem druga wizyta.
Dalej jestem przerażona, bo nie tak sobie to wszystko zaplanowałam i wyobrażałam. Głównie kwestie finansowe wyprawki (ale nie tylko jej) mnie przerażają. zawsze wiedziałam, że nas nie stać na trójkę dzieci... a tu bach! Będzie trzeba się zmierzyć :)
To będzie podwójne szczęście :)
Tez byłabym przerażona. Nawet nie ogarnięciem finansowym tylko na codzień jak tu ogarnąć dwójkę... wszystko robić razy dwa... ale na pewno dasz radę i będzie wesoło :) najważniejsze, zeby dzieciaki były zdrowe i bedą sie ze sobą bawić pozniej :)
 
Cześć dziewczyny.

Tak dużo piszecie, że nie nadążam.

Ja też mam prenatalne 13.04. - to będzie skończony 12 tc, więc chyba Kamsi ma podobnie jak ja...

Po pierwszej wizycie wszystko super. Ale okazało się, że to ciąża mnoga. Są bliźniaki. Potrzebowałam chwili, żeby się z tym ogarnąć... i chyba nadal się nie ogarnęłam. Dzisiaj wieczorem druga wizyta.
Dalej jestem przerażona, bo nie tak sobie to wszystko zaplanowałam i wyobrażałam. Głównie kwestie finansowe wyprawki (ale nie tylko jej) mnie przerażają. zawsze wiedziałam, że nas nie stać na trójkę dzieci... a tu bach! Będzie trzeba się zmierzyć :)
Wow! Podwójne gratulacje! Mój narzeczony ma rodzeństwo bliźniaków i jak rozmawiałam z jego mamą, to nie było tak źle jak jej się wydawało.

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kamsi ja raczej zdecyduje się na Oławę- córkę tam rodziłam i byłam zadowolona z opieki. Mam bliżej do Oławy niż do Wrocławia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No to pewnie, bliżej i sprawdzone, nie ma sie co zastanawiać. W takich mniejszych szpitalach chyba lepsza atmosfera niż w tych molochach
 
Cześć dziewczyny.

Tak dużo piszecie, że nie nadążam.

Ja też mam prenatalne 13.04. - to będzie skończony 12 tc, więc chyba Kamsi ma podobnie jak ja...

Po pierwszej wizycie wszystko super. Ale okazało się, że to ciąża mnoga. Są bliźniaki. Potrzebowałam chwili, żeby się z tym ogarnąć... i chyba nadal się nie ogarnęłam. Dzisiaj wieczorem druga wizyta.
Dalej jestem przerażona, bo nie tak sobie to wszystko zaplanowałam i wyobrażałam. Głównie kwestie finansowe wyprawki (ale nie tylko jej) mnie przerażają. zawsze wiedziałam, że nas nie stać na trójkę dzieci... a tu bach! Będzie trzeba się zmierzyć :)
Wow! Gratulacje, na pewno to duże wyzwanie ale i ogromne szczęście :) ja też mam prenatalne 13.04 :)

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Dziękuję!

No zobaczymy. My mamy przyjaciól z bliźniakami i oni mieli z nimi armagedon. Urodzone w 33 tc, nocne karmienia trwające po godzinę co 2-3 godziny. Początek to był jakiś armagedon. Później mali się ciągle tłukli, oczy sobie wydrapywali itd :) Zamieniali wózki na jeden za drugim, żeby się nie pozabijali :) Makabra!!

Ale moje będą grzeczne i kochane!!! Tego się trzeba trzymać :)
 
Cześć dziewczyny.

Tak dużo piszecie, że nie nadążam.

Ja też mam prenatalne 13.04. - to będzie skończony 12 tc, więc chyba Kamsi ma podobnie jak ja...

Po pierwszej wizycie wszystko super. Ale okazało się, że to ciąża mnoga. Są bliźniaki. Potrzebowałam chwili, żeby się z tym ogarnąć... i chyba nadal się nie ogarnęłam. Dzisiaj wieczorem druga wizyta.
Dalej jestem przerażona, bo nie tak sobie to wszystko zaplanowałam i wyobrażałam. Głównie kwestie finansowe wyprawki (ale nie tylko jej) mnie przerażają. zawsze wiedziałam, że nas nie stać na trójkę dzieci... a tu bach! Będzie trzeba się zmierzyć :)


Wow wielkie podwójne Gratulacje :-) :):-) :)
 
@apostrofa, podwojne gratulacje [emoji16]

4c3tskjoppjijysx.png
 
reklama
Dziękuję!

No zobaczymy. My mamy przyjaciól z bliźniakami i oni mieli z nimi armagedon. Urodzone w 33 tc, nocne karmienia trwające po godzinę co 2-3 godziny. Początek to był jakiś armagedon. Później mali się ciągle tłukli, oczy sobie wydrapywali itd :) Zamieniali wózki na jeden za drugim, żeby się nie pozabijali :) Makabra!!

Ale moje będą grzeczne i kochane!!! Tego się trzeba trzymać :)
Moi znajomi długo nie mogli mieć dzieci, kilka lat starań. Jak się w końcu udało, to wyszły bliźniaki, chłopak i dziewczynka :D mówili, że początkowy okres to była tragedia, ale jak się już wpasowali w maluchy, znaleźli ich rytm dnia i nocy to było prościej :) a teraz mają prawie rok i potrafią po kilka godzin same sobą się zajmować :)

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry