reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziękuję dziewczyny za wszystkie ciepłe słowa. Ja chyba nadal jestem w szoku. W nocy gadałam do Tego na Górze. Ostatnio daleko mi do Niego. Popelnilam trochę błędów w życiu i jakoś tak naturalnie przyszła mi myśl, że przyjmuję wszystko bo widocznie tak miało być. Zasypiałam pogodzona z losem i z przeświadczeniem, że dziś dostanę skierowanie do szpitala. A tutaj taka sytuacja.

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Jeśli nie wierzyłam w cuda, to właśnie uwierzyłam. 3 lekarzy mnie badalo, żaden nie wierzył.
Jest, serce bije, tętno ok. Ryczę od godziny
50016d9a7f7eacc39cc78ff89a2299a0.jpg


Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

Jupi! ;) Super! Najlepsze wieści dnia;)
 
Dziękuję dziewczyny za wszystkie ciepłe słowa. Ja chyba nadal jestem w szoku. W nocy gadałam do Tego na Górze. Ostatnio daleko mi do Niego. Popelnilam trochę błędów w życiu i jakoś tak naturalnie przyszła mi myśl, że przyjmuję wszystko bo widocznie tak miało być. Zasypiałam pogodzona z losem i z przeświadczeniem, że dziś dostanę skierowanie do szpitala. A tutaj taka sytuacja.

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

Wiesz kochana jak ja to w nocy przrzylam. Ja wierze w cuda i to bardzo jeden mam pod sercem. Cieszę sie bardzo
 
Nam zależało na małej różnicy wieku dlatego zdecydowaliśmy się tak szybko więc jeśli dotrwamy szcześliwie do października to mój syn będzie miał wtedy 1,5 roku, troche mnie to przeraża jak damy rade ale pewnie jak przetrwamy te 2 lata to później mamy nadzieje mieć troszkę lżej a ja licze na powrót do pracy i będe mogla skupic sie na swoim rozwoju nie myslac ze czas na kolejnego dzidzusia bo po 2 w tak krotkim czasie to nam sie odechce wiecej [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Och, ja też miałam taki plan że za jednym zamachem pykniemy dwójeczkę, tzn. za jedną przerwą zawodową w pracy. I z perspektywy czasu myślę że to bardzo dobry plan, Dałam im dostatecznie dużo czasu z mamą w domu, wróciłam na rynek pracy, pracę mam teraz lepszą. Zawsze chciałam mieć trójkę dzieci, teraz będzie chyba dobra czas na to a kto wie czy nie najlepszy bo młodsza się nie robię ;)
 
Dziewczynki odebrałam część badań i Igm Cytomegalii dodatni. Jeżeli to świeże, pierwotne zakażenie to jest ryzyko, że dziecko będzie chore, głuche, niepełnosprawne...jestem załamana.
Wynik awidności który ma pokazać kiedy to złapałam dop.za 3dni :/ Jakaś masakra :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki odebrałam część badań i Igm Cytomegalii dodatni. Jeżeli to świeże, pierwotne zakażenie to jest ryzyko, że dziecko będzie chore, głuche, niepełnosprawne...jestem załamana.
Wynik awidności który ma pokazać kiedy to złapałam dop.za 3dni :/ Jakaś masakra :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

O co chodzi z ta cytomegalia ?? Mnie nawet lekarz nie zlecil takiego badania a mam roczne dziecko w domu??
Jakie jest ryzyko?? Ile % mozna to ocenic? Bedziesz miec jakies badania dodatkowe ??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
O co chodzi z ta cytomegalia ?? Mnie nawet lekarz nie zlecil takiego badania a mam roczne dziecko w domu??
Jakie jest ryzyko?? Ile % mozna to ocenic? Bedziesz miec jakies badania dodatkowe ??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Możesz tez na własna rękę zrobić cytomegalie, to wynik z krwi ja płaciłam chyba 60 zł. Igm miałam ujemne natomiast igg dodatnie czyli przechodziłam niby cytomegalie. Czytałam gdzieś, ze 80 % kobiet ja przechodzi a nawet nie wie bo daje objawy grypopodobne. Niestety jest niebezpieczna właśnie dla kobiet w ciąży
 
O co chodzi z ta cytomegalia ?? Mnie nawet lekarz nie zlecil takiego badania a mam roczne dziecko w domu??
Jakie jest ryzyko?? Ile % mozna to ocenic? Bedziesz miec jakies badania dodatkowe ??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wirus przenoszony przez krew, ślinę, stosunki, kontakt z małymi dziećmi (nie wiem co dzieci do tego mają)
Jeżeli przed ciążą to nie szkodzi...jeżeli teraz to następstwa tak jak pisałam...łącznie ze śmiercią dziecka.
Nie pamiętam czy w pierwszej ciąży badałam bo nie mam w papierach wyniku CMV. Nie ma lekarstwa. Nic się nie podaje matce :/ Bad. awidność cmv ma pokazać czy to sprzed 3mcy czy świeże zakażenie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiedzialas ze mozesz byc w grupie ryzyka z jakiegos powodu?? Masz male dzieci ? Rozumiem ze jesli tak to dziecko musialo byz zarazone i zarazilo Ciebie ?
Nigdy wczesniej o tym nie slyszalam i jestem zaskoczona co to za cholerstwo

Spokojnie poczekaj na wynik jest spora szansa ze to nie jest swieza sprawa


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry