reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny, bylam u lekarza. Nadal niewiele wiem. Jest pecherzyk, 11.8 mm, zarodka nie ma. Lekarz mowi, ze odpowiada to 5 i pol tygodnia ciazy (nie powiedzial dokladnie ile), mowi, ze wszystko rozwija sie jak najbardziej ok :) mam przyjsc miedzy 14 a 21 marca, dopiero jak bedzie zarodek z bijacym serduszkiem, to dostame karte ciazy, skierowanie na badania, wyliczymy TP etc. Takze no, jest dobrze, ale 5 i pol tygodnia ciazy to ja raczej o listopad zahaczam :)
 
Dziewczyny, bylam u lekarza. Nadal niewiele wiem. Jest pecherzyk, 11.8 mm, zarodka nie ma. Lekarz mowi, ze odpowiada to 5 i pol tygodnia ciazy (nie powiedzial dokladnie ile), mowi, ze wszystko rozwija sie jak najbardziej ok :) mam przyjsc miedzy 14 a 21 marca, dopiero jak bedzie zarodek z bijacym serduszkiem, to dostame karte ciazy, skierowanie na badania, wyliczymy TP etc. Takze no, jest dobrze, ale 5 i pol tygodnia ciazy to ja raczej o listopad zahaczam :)


a ile tygodni minęło od okresu?
 
Nam zależało na małej różnicy wieku dlatego zdecydowaliśmy się tak szybko więc jeśli dotrwamy szcześliwie do października to mój syn będzie miał wtedy 1,5 roku, troche mnie to przeraża jak damy rade ale pewnie jak przetrwamy te 2 lata to później mamy nadzieje mieć troszkę lżej a ja licze na powrót do pracy i będe mogla skupic sie na swoim rozwoju nie myslac ze czas na kolejnego dzidzusia bo po 2 w tak krotkim czasie to nam sie odechce wiecej [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Tez tak myślałam. Mam różnice 1,5h. Teraz syn ma 10 córka 8,5 roku - sa już bardzo samodzielne,a my zatesknilismy za maluszkiem i czekamy na pazdziernik[emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tez tak myślałam. Mam różnice 1,5h. Teraz syn ma 10 córka 8,5 roku - sa już bardzo samodzielne,a my zatesknilismy za maluszkiem i czekamy na pazdziernik[emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tez napewno zatęsknię... jeśli wszystkie dzieci kocha się tak jak pierwsze to mogla bym mieć 10 !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry