reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziewczyny wytlumaczycie mi o co chodzi z tym.igg igm i wynik dodatni i ujemny, nie kumam tego a nie chce dostac zawalu jak odbiore wyniki

p19u9jcg9y71ca8m.png


2 wizyta 22 marca [emoji173]
Igg didatni świadczy że przeszłaś daną chorobę i masz już masz p/ciała

Igm dodatnie, że masz lub niedawno miałaś zakażenie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ja się żegnam. Powodzenia Wam życzę wszystkim. Ja od poniedziałku przeżywam największy dramat w moim życiu. W poniedziałek serduszko nie biło , dzisiaj jestem już w domu po zabiegu. Obym już była ostatnia bo nikomu tego nie życzę :(

Bardzo mi przykro... trzymaj sie !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja się żegnam. Powodzenia Wam życzę wszystkim. Ja od poniedziałku przeżywam największy dramat w moim życiu. W poniedziałek serduszko nie biło , dzisiaj jestem już w domu po zabiegu. Obym już była ostatnia bo nikomu tego nie życzę :(
Bardzo mi przykro... trzymaj się i bądź silna. Wierzę że za chwile znów do nas dołączysz ;) ponoć po takich sytuacjach łatwiej jest znów zajść w ciąże. A ja jestem tego przykładem, mi się udało po pierwszej @ wiec Tobie też się uda. Bardzo pragnęłam jaknajszybciej zajść, wspomoglam się testem owulacyjnym ale nie ograniczałam się tylko do tego konkretnego dnia... trzymam za Ciebie kciuki i liczę na to że na koniec kwietnia lub początek maja napiszesz nam wesołą nowinę! Grunt to pozytywne nastawienie wierzę że Ci się uda!!!
 
Jeśli nie wierzyłam w cuda, to właśnie uwierzyłam. 3 lekarzy mnie badalo, żaden nie wierzył.
Jest, serce bije, tętno ok. Ryczę od godziny
50016d9a7f7eacc39cc78ff89a2299a0.jpg


Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
&naturalnamama - Wspaniała wiadomosc!! Czyli dziewczyny, trzeba mocno wierzyć, ze wszystko będzie dobrze, a ma pewno będzie :) ja jutro w końcu mam wizytę. Te 1,5tyg od ostatniej to najdłuższe 1,5tyg ever... przeleżałam 95% tego czasu wiec liczę na to, ze krwiak sie zmniejszył i częściowo wchłonął. Nie mogę sie doczekać aż zobaczę dzidzie :) oby wszystko było Ok, chciałabym w końcu usłyszeć cos pozytywnego. Dam znać po wizycie.
 
Dziewczyny ja się żegnam. Powodzenia Wam życzę wszystkim. Ja od poniedziałku przeżywam największy dramat w moim życiu. W poniedziałek serduszko nie biło , dzisiaj jestem już w domu po zabiegu. Obym już była ostatnia bo nikomu tego nie życzę :(
Tak mi przykro [emoji852]. Trzymaj się.... Mocno ściskam

ny0z5ax.png
 
Dziewczyny ja się żegnam. Powodzenia Wam życzę wszystkim. Ja od poniedziałku przeżywam największy dramat w moim życiu. W poniedziałek serduszko nie biło , dzisiaj jestem już w domu po zabiegu. Obym już była ostatnia bo nikomu tego nie życzę :(
Trzymaj się kochana!
 
reklama
Ja dzisiaj mam ciężki dzień
Na studiach mam praktyki w szpitalu, więc jest ciężko... Plus córcia się rozchorowała i się zrobiła strasznie mamusiowa... Nie mam teraz dosłownie sekundy bez małej, bo tak to raczej za tatusiem biegała. Jednak ja jestem tu tą osobą od uzdrawiania ;)
Od rana mi ciągle niedobrze i kręci mi się w głowie. Mam nadzieję, że to szybko minie.
A mam jeszcze takie pytanko.
Widać już coś u Was na brzuszku? Bo u mnie w pierwszej ciąży od razu było widać, a teraz nic a nic...
I tak się zastanawiam, czy to ja jestem jakaś dziwna, czy to normalne :p
 
Do góry