reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja chodze prywatnie do lekarza ale on mi zaproponowal zebym poszla do poradni dla kobiet na nfz to wypisza mi badania za darmo i tak tez zrobilam i mam skierowanie na badania jutro jade do laboratorium i w sumie bardzo fajnie pomyslal przynajmniej badania bede miala.za darmo

A powiedz poszłaś do lekarza na NFZ i mówiłaś
Ze chodzisz prywatnie czy poszłaś jak gdyby nigdy nic zbadał Cię i od siebie wypisał badania ?
Ja właśnie kombinuje jak to zrobić bo lekarza mam prywatnie a chciałabym chociaż cześć badań zrobić za darmo i nie wiem czy iść do ginekologa na NFZ czy poprosić mojego rodzinnego żeby mi wypisać czy jak [emoji23]


 
reklama
A powiedz poszłaś do lekarza na NFZ i mówiłaś
Ze chodzisz prywatnie czy poszłaś jak gdyby nigdy nic zbadał Cię i od siebie wypisał badania ?
Ja właśnie kombinuje jak to zrobić bo lekarza mam prywatnie a chciałabym chociaż cześć badań zrobić za darmo i nie wiem czy iść do ginekologa na NFZ czy poprosić mojego rodzinnego żeby mi wypisać czy jak [emoji23]



O tym samym myśle [emoji23]


gannyx8do96u2n59.png


01.03- wizyta
19.03- prenatalne
 
Po prostu przyszlam zapisalam sie w kolejke a lekarzowi powiedzialam ze przyszlam po skierowanie na badania i ten wypisal skierowanie i tyle ;-) nic sie nie tlumaczylam

A powiedz poszłaś do lekarza na NFZ i mówiłaś
Ze chodzisz prywatnie czy poszłaś jak gdyby nigdy nic zbadał Cię i od siebie wypisał badania ?
Ja właśnie kombinuje jak to zrobić bo lekarza mam prywatnie a chciałabym chociaż cześć badań zrobić za darmo i nie wiem czy iść do ginekologa na NFZ czy poprosić mojego rodzinnego żeby mi wypisać czy jak [emoji23]


 
Po prostu przyszlam zapisalam sie w kolejke a lekarzowi powiedzialam ze przyszlam po skierowanie na badania i ten wypisal skierowanie i tyle ;-) nic sie nie tlumaczylam

Oj wątpię czy moja na NFZ byłaby taka chętna, pewnie by powiedziała, że ten lekarz, co mam u niego kartę ciąży niech mi wypisze. Kiedyś poszłam do rodzinnego po skierowanie na TSH to właśnie taki tekst usłyszałam:/


gannyx8do96u2n59.png


01.03- wizyta
19.03- prenatalne
 
Ja i tak chyba się przejdę do ginekologa na NFZ bo cytologię robiłam i muszę wynik odebrać.

Ale do rodzinnego chyba pójdę do skierowanie na badania na szczęście mam super lekarkę i na Pewno costam mi wypisze


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Jednak umówiłam się na NFZ na ten czwartek, jeśli nawet nie wypisze mi badań, to zobaczę co z moją torbielą i jak rośnie maleństwo :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A Wy na nfz to macie z polecenia tych lekarzy czy po prostu wybieracie pierwsze lepsze miejsce gdzie jest miejsce i tam idziecie po badania?

A i badania to kiedy lekarze Wam dają? Jak bede jutro 4w5d to juz mi moze cos dac czy raczej dopiero za miesiąc?
 
A u was w miastach nie ma przychodni dla kobiet? W tej mojej przychodni to nawet nie ma usg ale przynejmniej jakies badanie ginekologiczne czy wypisza skierowanie to tez dobrze
 
A Wy na nfz to macie z polecenia tych lekarzy czy po prostu wybieracie pierwsze lepsze miejsce gdzie jest miejsce i tam idziecie po badania?

A i badania to kiedy lekarze Wam dają? Jak bede jutro 4w5d to juz mi moze cos dac czy raczej dopiero za miesiąc?

Ja idę do pani ginekolog do której chodziłam przed ciąża. Jak byłam w 4 tyg, to nic nie dostałam. Dopiero na wizycie z serduszkiem 6t4d dostałam do zrobienia badania na wizytę 1 marca, wtedy będę , to będzie 9t2d


gannyx8do96u2n59.png


01.03- wizyta
19.03- prenatalne
 
reklama
Do góry