reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja mam jutro USG a wizytę pojutrze :) Dziś czuję się naprawdę nieźle, tylko raz mnie zrobiło mi się niedobrze. Najlepsze jest to że wcale nie mam ochoty na słodycze tylko cytrusy bym jadła ;)

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem po wizycie.
Wszystko w porządku
Ciąża jest 6ty 1 dzień
Było widać bijące serduszko [emoji173]
Także oby tak dalej.
Mam już skierowana na badanie,
Będę robić obciążenie glukozą, ponieważ w poprzedniej ciąży miałam cukrzycę.
Mam nadzieję że mi teraz już nie wyjdzie bo ciężko będzie mi na diecie przy takiej pogodzie gdzie większość czasu jestem w domu
Ostanio cukrzycę miałam po 6 miesiącu, to w lecie było mi dużo łatwiej,

Ale i tak mam bardzo dobry humor :-D

Dziękuję za wsparcie :-*

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem po wizycie.
Wszystko w porządku
Ciąża jest 6ty 1 dzień
Było widać bijące serduszko [emoji173]
Także oby tak dalej.
Mam już skierowana na badanie,
Będę robić obciążenie glukozą, ponieważ w poprzedniej ciąży miałam cukrzycę.
Mam nadzieję że mi teraz już nie wyjdzie bo ciężko będzie mi na diecie przy takiej pogodzie gdzie większość czasu jestem w domu
Ostanio cukrzycę miałam po 6 miesiącu, to w lecie było mi dużo łatwiej,

Ale i tak mam bardzo dobry humor :-D

Dziękuję za wsparcie :-*

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
Suuuuuper wieści. Gratuluję [emoji173]. Dbaj o siebie.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj wyjątkowo kiepsko. Mdłości najgorsze jak do tej pory i słabo się czuję i w głowie się kręci. Ale chyba woda gazowana z cytryną pomogla na mdłości.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja również mam zawroty głowy. I ogólnie nic mi się nie chce :) w poprzedniej ciąży również piłam wodę z cytryna na mdłości, można też dodać do niej trochę imbiru.
 
A kto ma wyzyte 22.02? Czy tylko ja czekam do czwartku?

Gratuluję serduszek i usg fasolki! Ja będąc w czwartek brak serduszka więc mam nadzieję że teraz będzie słyszalne i lekarz mi powie na kiedy mam termin.

Dzisiaj już byłam na morfologii wszystkie tsh, toksoplazmozy, żelaza, itd miałam robione. Mój lekarz bardzo dba o badania. W poprzedniej ciąży morfologie miałam robiona co 2-3 tyg. A ktg od 33 tc na NFZ (ale tutaj miałam skurcze co 3 min regularne ale nie bolace i się martfil czy to już nie porodowe i aby jak coś to wypisać skierowanie do szpitala
 
No to sporo nas na jutro. [emoji16]
Krasnal77 myślę że już będzie Fasol [emoji4]
Alka1990 też uważam, że trzeba dmuchać na zimne. Na pewno będzie ok. [emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Sporo na 21 luty jest.. na pojutrze...

Jutro jest 20 ?? Bo zglupialam teraz

Nadrobilam Was... :)
Moja koleżanka dzis 2 wyrazne krechy zobaczyla !!!!! I tez powiedziala 3 koleżance ( co sie stara od 3 lat) że sie udało... . Mam nadzieje ze sie nie załamie..... no ale bez sensu zeby ukrywała... tak wiec bedzie 14 dni roznicy miedzy naszymi ciazami..i czekamy na info o invitro u trzeciej....
 
Ostatnia edycja:
To mi też pokazywał zły przyrost... ale Drogie Koleżanki wróciłam z wizyty....Maluszek rośnie i grzecznie siedzi tam gdzie trzeba :)
Bije cudowne serduszko :)
Uspokoił mnie troszkę tą wiadomością ale i tak lekki niepokój jest czy dalej będzie wszystko ok. Nw 19 marca.


Wizyta 19.02.18->czekamy
Wszystko będzie dobrze! :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też mam wizytę w środę ok godziny 20. [emoji6]

f2w3yx8dzn9qtsaa.png
 
Ja dzisiaj wyjątkowo kiepsko. Mdłości najgorsze jak do tej pory i słabo się czuję i w głowie się kręci. Ale chyba woda gazowana z cytryną pomogla na mdłości.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie mi sie chce gazowaną i pije Muszynianke bo niegazowana nie idzie, chociaż próbuje z imbirem. Dziś tez wypiłam malego łyka coli bo to uspokaja żołądek.
 
reklama
Organizm wie co potrzebuje
Ja mam jutro USG a wizytę pojutrze :) Dziś czuję się naprawdę nieźle, tylko raz mnie zrobiło mi się niedobrze. Najlepsze jest to że wcale nie mam ochoty na słodycze tylko cytrusy bym jadła ;)

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam jutro USG a wizytę pojutrze :) Dziś czuję się naprawdę nieźle, tylko raz mnie zrobiło mi się niedobrze. Najlepsze jest to że wcale nie mam ochoty na słodycze tylko cytrusy bym jadła ;)

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
Organizm sam wie czego potrzebuje :)
 
Do góry