reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

1519066327-32dd87befe9caa69-aaaaaa.jpeg

Wszystko okej, bicia serduszka jeszcze nie słuchaliśmy, ale jest. Pani doktor powiedziała, ze ciąża jest tydzień wcześniejsza tak jak przypuszczałam [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png
Gratuluję Szczęścia [emoji173]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1519066327-32dd87befe9caa69-aaaaaa.jpeg

Wszystko okej, bicia serduszka jeszcze nie słuchaliśmy, ale jest. Pani doktor powiedziała, ze ciąża jest tydzień wcześniejsza tak jak przypuszczałam [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png
Gratuluję [emoji173] super wiadomości. [emoji5][emoji122]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1519066327-32dd87befe9caa69-aaaaaa.jpeg

Wszystko okej, bicia serduszka jeszcze nie słuchaliśmy, ale jest. Pani doktor powiedziała, ze ciąża jest tydzień wcześniejsza tak jak przypuszczałam [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png
No to dobre wieści :)
Młodsza od tego co suwak pokazuje?


Wizyta 19.03.18->czekamy
 
Ja jutro :) juz się doczekać nie mogę. (5t2d jutro) Idę ze względu na bóle brzucha - wolę chuchac na zimne bo juz mam niestety przykre doświadczenia :(
Trzymam mocno kciuki! Mnie tez boli brzuch ,a czasami wręcz kłuje z przodu i z tyłu. Miałam też lekkie plamienia (bardzo mało typu kawa z mlekiem) nie wiem czy nie po ostatnim badaniu gin. Tez mam przykre doświadczenia.W zeszłym tygodniu byłam w 5,2 był pęcherzyk i ciałko żółte. Jutro ide po raz kolejny!
 
Hej dziewczyny!
U mnie nastrój przez ostatnie dni okropny.. nic tylko bym spała i leżała. Troche wam zazdroszczę tego apetytu bo mi nie chce sie wgl jeść i na wszystko mnie mdli :/ wizyta za 4 dni (6t2d).. mam nadzieję na serduszko [emoji173]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Witam w klubie jeżeli chodzi o mdłości nawet na samą myśl o jedzeniu...
 
reklama
Witam w klubie jeżeli chodzi o mdłości nawet na samą myśl o jedzeniu...
Ja dzisiaj wyjątkowo kiepsko. Mdłości najgorsze jak do tej pory i słabo się czuję i w głowie się kręci. Ale chyba woda gazowana z cytryną pomogla na mdłości.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry