reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Hej. Dziewczyny napiszcie czy boli was podbrzusze albo czy macie jakieś "kłucia" w okolicach jajników?
Bylam u gin 5,2 byl ładny pęcherzyk i ciałko żółte i wszystko było ok
We wtorek ide mam nadzieje zobaczyc juz zarodek bedzie 6,1. Ale martwią mnie te bóle. Jak leze odpoczywam jest ok, ale jak probuje cos robic to rwie strasznie :/
Napiszcie jak jest u was (albo jak miałyście w poprzednich ciążach)?
Jest to zupełnie normalne, macica się powiększa, a co za tym idzie rozciągają się troczki i więzadła, które trzymają ją na.miejscu, więc pociągania w okolicy kości krzyżowej i pachwin, a także w okolicy bioder to rzecz normalna, najgwałtowniejsze jest to na początku ciąży, ze względu na szybkie unoszenie dna macicy, potem trochę spowalnia, więc nie macie się czym niepokoić. Myślę że Pani Fizjo się ze mną zgodzi
 
Ja wstałam z Mdłościami pierwszy raz. Za to znalazłam pozycje do spania z zatkanym nosem i przespałam cała noc ;)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Powodzenia dziewczyny jutro na wizytach ! Zdajcie potem relacje

To ja się pochwalę, chociaż za bardzo chyba nie ma jeszcze czym. Dostała zlecenie na HCG z krwi i niestety skiero do poradni endokrynologicznej. TSH 3,3, gdzie norma u kobiet w ciązy jest 1,5. Także zaczynam przyjmowanie Euthyroxu i witaminek dla cieżarówek :) Za tydzień wizyta kontrolna a chwilowo standardowe zalecenia: nie palić, nie pić alko i kawy, nie przemęczać się i zdala od obcych kotów.
A hormony to mi normalnie wariują! z 10 razy na 1,5h filmie płakałam. Mąż się tylko śmieje i przytula kiedy trzeba :D
 
Dzien dobry, kto ma dziś wizyte??

Ja sie czuje byle jak, ktoras moze wstala z pozytywna energią i chce pozarazac :)

Ja mam [emoji5] i oczywiście humor z tego względu dopisuje, nie mogę się doczekać tej 19. Kolejna pozytywna sprawa jest taka, że w końcu pozbyłam się mojego problemu żółtego odcienia włosów po farbowaniu. Kupiłam maskę z sleek line fioletową. Jeśli któraś ma podobny problem to bardzo polecam, włosy miejscami zrobiły mi się szare! Coś pięknego, o to mi chodziło


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png
 
Ja mam [emoji5] i oczywiście humor z tego względu dopisuje, nie mogę się doczekać tej 19. Kolejna pozytywna sprawa jest taka, że w końcu pozbyłam się mojego problemu żółtego odcienia włosów po farbowaniu. Kupiłam maskę z sleek line fioletową. Jeśli któraś ma podobny problem to bardzo polecam, włosy miejscami zrobiły mi się szare! Coś pięknego, o to mi chodziło


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png
Trzymam kciuki za wizytę [emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To ja się pochwalę, chociaż za bardzo chyba nie ma jeszcze czym. Dostała zlecenie na HCG z krwi i niestety skiero do poradni endokrynologicznej. TSH 3,3, gdzie norma u kobiet w ciązy jest 1,5. Także zaczynam przyjmowanie Euthyroxu i witaminek dla cieżarówek :) Za tydzień wizyta kontrolna a chwilowo standardowe zalecenia: nie palić, nie pić alko i kawy, nie przemęczać się i zdala od obcych kotów.
A hormony to mi normalnie wariują! z 10 razy na 1,5h filmie płakałam. Mąż się tylko śmieje i przytula kiedy trzeba :D

A usg nie zrobił lekarz ?


 
Do góry