reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
A na zwolnienie chce iść jak tylko będzie już już potwierdzona ciąża i po wizycie. Poprzednia ciąże pracowałam do 6 miesiąca i skończyłam na tym, ze cały 7 brałam antybiotyki na nerki, w 8 wylądowałam w szpitalu przez nerki i podtrzymanie ciąży. I antybiotyki do końca 8 miesiąca. Cały czas leżenie. W 37 tyg 0d urodziłam córeczkę. Wody mi odeszły nagle w domu. Skurczy nie miałam przed odejsciem wód. Albo nie czułam przez ten ból nerek ostatnich 2 miesięcy.
 
A ja już jestem na zwolnieniu a jeszcze nie byłam u ginekologa haha xd szybka jestem


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
My tez rodzicom i teściom chcemy powiedzieć około Wielkanocy. W pracy planuje poinformować szefa po wizycie 26.02. Powiem Wam ze ja czasem jak siedzę w pracy to sama nie wierze, ze jestem w ciąży[emoji23] bliska koleżanka wie tylko ze się staramy i śmieje się ze ludzie z firmy padną - bo sa przygotowani na ciąże, ale koleżanek które nie maja dzieci ( a ja z trzecim Hihi)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
My tez rodzicom i teściom chcemy powiedzieć około Wielkanocy. W pracy planuje poinformować szefa po wizycie 26.02. Powiem Wam ze ja czasem jak siedzę w pracy to sama nie wierze, ze jestem w ciąży[emoji23] bliska koleżanka wie tylko ze się staramy i śmieje się ze ludzie z firmy padną - bo sa przygotowani na ciąże, ale koleżanek które nie maja dzieci ( a ja z trzecim Hihi)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja też wizyta 26.02 i chcę powiedzieć rodzinie w wielkanoc. [emoji16]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czy któraś z Was korzystała z kosza Mojżesza? My póki co musimy się szykować na dzielenie z dzidzia sypialni( starszaki maja swoje pokoje) i do czasu wyprowadzki muszę zorganizować coś co zajmuje mało miejsca o jest mobilne. Wózek tez mam upatrzony- spodobal mi się jakieś pol roku temu i sobie obiecałam ze jak nam się kiedyś uda to zaszaleje i kupię Mutsy Evo.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry