reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Hej.

Można się przyłączyć? :)

Robiłam wczoraj betę przed przyjęciem do szpitala na laparoskopię i ku mojemu zaskoczeniu chyba się udało! W 27 dc beta 219. To chyba dobrze?

Bardzo się stresuję, bo w kwietniu poroniłam 5 tc :( Beta słabo rosła, a po tygodniu zaczęła spadać. Poerwsza była 45 w 28 dc, później najwyższa tydzień później 130. Więc jak to porównuję o teraz jest dużo wyższa. Jutro robię kolejną, żeby ocenić przyrost.

Gratuluję wszystkim dwóch kresek i wysokich bet!

Ja już mam pięcioletnią córkę, ponad 2 lata staraliśmy się o rodzeństwo dla niej. Z pierwszą ciąża nie bylo żadnych problemów, ani z zajściem ani z utrzymaniem. A teraz prawie 2,5 roku.
 
reklama
Hej.

Można się przyłączyć? :)

Robiłam wczoraj betę przed przyjęciem do szpitala na laparoskopię i ku mojemu zaskoczeniu chyba się udało! W 27 dc beta 219. To chyba dobrze?

Bardzo się stresuję, bo w kwietniu poroniłam 5 tc :( Beta słabo rosła, a po tygodniu zaczęła spadać. Poerwsza była 45 w 28 dc, później najwyższa tydzień później 130. Więc jak to porównuję o teraz jest dużo wyższa. Jutro robię kolejną, żeby ocenić przyrost.

Gratuluję wszystkim dwóch kresek i wysokich bet!

Ja już mam pięcioletnią córkę, ponad 2 lata staraliśmy się o rodzeństwo dla niej. Z pierwszą ciąża nie bylo żadnych problemów, ani z zajściem ani z utrzymaniem. A teraz prawie 2,5 roku.

Beta super ! Moja w 28 była 133 wiec Twoja jest super. Sprawdź przyrost po 48h i na pewno będzie w normie ! Także myślimy
Pozytywnie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Apostrofa gratuluję i bądź dobrej myśli. Zawsze podchodzilam do tego, że natura wie co robi. Też długo czekaliśmy na rodzeństwo dla naszego syna. Cieszę się, że się udało, i staram się myśleć pozytywnie...wyłącznie.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej.

Można się przyłączyć?

Bardzo się stresuję, bo w kwietniu poroniłam 5 tc :( Beta słabo rosła, a po tygodniu zaczęła spadać. Poerwsza była 45 w 28 dc, później najwyższa tydzień później 130. Więc jak to porównuję o teraz jest dużo wyższa. Jutro robię kolejną, żeby ocenić przyrost.

Gratuluję wszystkim dwóch kresek i wysokich bet!

.

Hej witamy w październikówkach :)
Ja też mam 35l. Synka z 2014. 3lata starań i straconą ciążę rok temu. Teraz musi być dobrze chociaż tym razem jeszcze nie robię zbyt dalekich macierzyńskich planów.
Bierzesz już jakiś progesteron na wszelki wypadek? Badałaś poziom?


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
Bry dzisiaj. Byłam u gina na wizycie, mam dzis 6t0d, OM 29.12 i tylko pęcherzyk widoczny z cialkiem zoltym[emoji15]
W poprzedniej ciazy dzien pozniej bylam na wizycie i juz bylo serduszko. Troche sie tym zestresowałam, myslicie ze jest czym?
Prawie pewna jestem ze owu byla 11 stycznia. To juz prawie miesiac po i zarodka nie widac[emoji53]
1518207761-dc3c98cb70cd176e-aaaaaa.jpeg



a8doqqmznaoeep27.png
 
Bry dzisiaj. Byłam u gina na wizycie, mam dzis 6t0d, OM 29.12 i tylko pęcherzyk widoczny z cialkiem zoltym[emoji15]
W poprzedniej ciazy dzien pozniej bylam na wizycie i juz bylo serduszko. Troche sie tym zestresowałam, myslicie ze jest czym?
Prawie pewna jestem ze owu byla 11 stycznia. To juz prawie miesiac po i zarodka nie widac[emoji53]
1518207761-dc3c98cb70cd176e-aaaaaa.jpeg



a8doqqmznaoeep27.png
Wydaje mi się że każda ciąża jest inna. A poza tym może być tak że jutro to serduszko rzeczywiście będzie bić, wiesz że te zmiany następują bardzo szybko. Myśl pozytywnie !! To ważne [emoji4]

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madzia jeszcze są bliźniaki dwujajowe i mogą być jednej płci ale mogą być i Parka.
Ja idę do giną to będzie (chyba bo dopiero wtedy potwierdzenie dokładnie który to tc) 8 tc.

Patuska smutno :( trzymaj sie.

Apostrofa gratulacje i trzymamy kciuki

Krasnal 77 myśl pozytywnie, może wlanie brakuje tego 1-2 dni aby serduszko biło. Ja mam dopiero 15.02 wizytę to zobaczymy co zobaczymy :)
 
Bry dzisiaj. Byłam u gina na wizycie, mam dzis 6t0d, OM 29.12 i tylko pęcherzyk widoczny z cialkiem zoltym[emoji15]
W poprzedniej ciazy dzien pozniej bylam na wizycie i juz bylo serduszko. Troche sie tym zestresowałam, myslicie ze jest czym?
Prawie pewna jestem ze owu byla 11 stycznia. To juz prawie miesiac po i zarodka nie widac[emoji53]
1518207761-dc3c98cb70cd176e-aaaaaa.jpeg



a8doqqmznaoeep27.png

Na tym etapie kazdy dzien robi roznice :-) kiedy ginekolog kazal Ci przyjsc?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry