reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Intuicja coś też mi mówi, że będzie dziewczynka [emoji2]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie przyrost kolo 150% teraz trochę wiecej, wiec wskazuje mi na chłopca i jakos intuicyjnie czuje chlopca [emoji3]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Haha no wiem wiem ale zobaczymy jak.to bedzie mam jednak cicha nadzieje ze po prostu to moze byc troszke.starsza ciaza ❤

Madzia jeszcze są bliźniaki dwujajowe i mogą być jednej płci ale mogą być i Parka.
Ja idę do giną to będzie (chyba bo dopiero wtedy potwierdzenie dokładnie który to tc) 8 tc.

Patuska smutno :( trzymaj sie.

Apostrofa gratulacje i trzymamy kciuki

Krasnal 77 myśl pozytywnie, może wlanie brakuje tego 1-2 dni aby serduszko biło. Ja mam dopiero 15.02 wizytę to zobaczymy co zobaczymy :)
 
Teraz ide 21.02, ale nie wiem jak to wytrzymam[emoji19]
Najchętniej codziennie bym tam zagladala;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Jest juz grubo po północy..padam..ale was nadrobilam...
Czesc nowym mamom
Trzymam kciuki za te co sie z nami dzis pozegnaly
Ja dopiero torta skonczyla robic... bo jutro druga tura goaci na roczek synka przyjada moi rodzice.i sie jutro dowiedzą...

W salonie mam powieszone 3 ramki ze zdjeciami..w srodku slubne..a po bokach synowie...w tym samym ubranku i w. Tym samym miesiacu...w tym samym ulozeniu ciala..tak samo skadrowane..... nasze slubne wymienam na zdjecie bociana z lecacym dzidziusiem... tak sie dowiedzą...o ile zauważą :)

Padam...
Powodzenia jezeli ktoras jutro testuje...

Nie martwic sie dziewczyny.. ladne wyniki badan macie... odpoczywac. ..a jak odpoczniecie..to dalej odpoczywać :)

Dobranoc.... o 5.40 moje krasnale wstaną :)
 
W salonie mam powieszone 3 ramki ze zdjeciami..w srodku slubne..a po bokach synowie...w tym samym ubranku i w. Tym samym miesiacu...w tym samym ulozeniu ciala..tak samo skadrowane..... nasze slubne wymienam na zdjecie bociana z lecacym dzidziusiem... tak sie dowiedzą...o ile zauważą :)
Fajny pomysł :)
My chcemy dziś powiedzieć rodzicom, niestety przez skype :( bo na żywo zobaczymy się dopiero na Wielkanoc, ale brat nas odwiedza we wtorek i przed nim tego w tajemnicy nie utrzymamy, a chcemy żeby się dowiedzieli od nas.

A mam do Was pytanie, wiecie może czy jest taka możliwość, że na usg robionym przez brzuch nie widać jeszcze tego pęcherzyka żółtkowego, ale gdyby było przezpochwowe to by było widać? Czy nie ma aż takiej różnicy między tymi usg?
 
A mam do Was pytanie, wiecie może czy jest taka możliwość, że na usg robionym przez brzuch nie widać jeszcze tego pęcherzyka żółtkowego, ale gdyby było przezpochwowe to by było widać? Czy nie ma aż takiej różnicy między tymi usg?

A robią wam przez brzuch usg? Mój zawsze przez pochwę...dla potwierdzenia ciąży, dla oceny przydatków, oceny blizny po cc itp...chyba przez powłoki brzuszne robił mi dopiero w zaawansowanej ciąży. Myślę, że dokładniejsze przez pochwę.




Wizyta 19.02.18->czekamy
 
Witam Mamusie
Chciałabym przyłączyć sie do Was jeśli można Na chwile obecną trzy testy na tak. Na betę nie poszłam i już sie nie wybiorę, czekam na wizytę u lekarza w nastepny piątek. Mam nadzieję, że nie za szybko bedzie to połowa 6 tygodnia To moja trzecia ciąża, ale dzieciaczki juz spore hihi 10 i 12 lat, więc nie bardzo pamietam jak to wszystko wygląda. Ciąża nieplanowana, ale dzieciątko już kochane pozdrawiam cieplutko.
 
:)
Witam Mamusie
Chciałabym przyłączyć sie do Was jeśli można Na chwile obecną trzy testy na tak. Na betę nie poszłam i już sie nie wybiorę, czekam na wizytę u lekarza w nastepny piątek. Mam nadzieję, że nie za szybko bedzie to połowa 6 tygodnia To moja trzecia ciąża, ale dzieciaczki juz spore hihi 10 i 12 lat, więc nie bardzo pamietam jak to wszystko wygląda. Ciąża nieplanowana, ale dzieciątko już kochane pozdrawiam cieplutko.
Gratuluję, ja też mam 2 córy w tym samym wieku :), więc nie ukrywam że po cichu marzy mi się teraz syn. Udało się za 3 cs ;)
 
Gratuluje[emoji4] i życzę żeby marzenie się spełniło, ja mam parkę, więc w zasadzie nie powinno mi to robić różnicy, ale po cichutku jednak córa się mi marzy[emoji4] hihi

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny! Jak ja lubię soboty, leżę sobie jeszcze z kawą w łóżku, mały obok jeszcze dosypia śpioch jeden :D
@Szalona 29 super pomysł z tymi zdjęciami ;) U mnie siostra juz wie, jutro powiem rodzicom.
Mówicie ze taki duży przyrost bety to na dziewczynkę ? Ja miałam za każdym razem przyrost kolo 290 % to zobaczymy czy się sprawdzi :D
@alina89 na tym etapie to chyba tylko przezpochwowo :yes:
Witam nowe mamusie :biggrin2::biggrin2:
 
Do góry