reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Juz sie troche boje haha :-D raczej nastawialam sie na jedno dziecko jeszcze jak 2 chlopakow to ok ale jak dwie dziewczyny ta maz by chyba oszalal oczywiscie wazne aby zdrowe i wg ;-)



 
reklama
Madziu, przepraszam nie chciałam Cię nastraszyć. [emoji4] Nie myśl o tym za dużo. Ściskam!

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny ja odpadam, nudnych ciąż życzę

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a najlepiej w którym tygodniu umówić się pierwszy raz do lekarza :confused:
Myślę, że dobrze jest gdy już coś widać i gdy w pecherzyku jest zarodek. To ok 7 tygodnia.
Ja się dowiedziałam w szpitalu w 4 tygodniu to szukali pozamacicznej i stracha mi tylko narobili. Potem jak już pojawił się pęcherzyk to zarodka nie było i kolejne dni czekania i niepewności...myślę że warto cierpliwie zaczekać. [emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry