reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Niestety nie dam rady nadrobić 112 stron , ogólnie jestem rocznik 89 i to będzie moje drugie dziecko. Pytanie z innej beczki : czy któraś z Was brała l4 na pierwszej wizycie ? Czy lekarze maja z tym jakiś problem czy nie ?

Napisz do szalona - jest tez grupa na fejsie -tyle ze ona jest tajna [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam :) W zeszłą środę i czwartek testy (na obu cień drugiej kreski) w piatek beta wynik 60(28dc), dzisiaj kiedy powinna pojawic się @ - powtórzenie bety - wynik 272.9 pierwsza wizyta dopiero w czwartek ale zastanawia mnie, czy przyrost jest prawidłowy? To więcej niż określone 114% w ciągu 72 godzin...
Pozdrawiam przyszłe mamusie :)

U mnie przyrost w ciągu 72h z 41.6 na 228 więc też nieźle, ale mysle, ze lepiej jak jest za duży niż za niski.... najwyżej po bliźniakach będziemy miały.... o zgrozo!!;)

Ja się smarowałam w pierwszej ciąży dopiero jak brzuch był już spory i nie mam ani jednego rozstępu po ciąży.... moja mama za to ma brzuch jak tygrys... chyba nie ma reguły... albo trafisz albo nie.... ale nie ma się co martwić drogie Panie:) to tylko opakowanko! Zawartość się liczy:) oby było im wygodnie i mięciutko :)


a8doqqmznaoeep27.png
 
Witam :) W zeszłą środę i czwartek testy (na obu cień drugiej kreski) w piatek beta wynik 60(28dc), dzisiaj kiedy powinna pojawic się @ - powtórzenie bety - wynik 272.9 pierwsza wizyta dopiero w czwartek ale zastanawia mnie, czy przyrost jest prawidłowy? To więcej niż określone 114% w ciągu 72 godzin...
Pozdrawiam przyszłe mamusie :)
Tez sie martwilam wysokim przyrostem ale lekarz mnie uspokoił, ze przyrost jest jak najbardziej prawidłowy. Mialam jednego dnia 12,250 a 3 dni później 144,500 :)
 
Dziewczyny a kiedy idziecie na 1 wizytę do ginekologa ? Ja jestem zapisana na 13 lutego- według OM to będzie 5t1d i zastanawiam się czy nie przemówić tego na 21 lutego czyli byłby to 6t2d.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja bym prZełozyla. W 6tyg wieksze prawdopodobienstwo [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie przyrost w ciągu 72h z 41.6 na 228 więc też nieźle, ale mysle, ze lepiej jak jest za duży niż za niski.... najwyżej po bliźniakach będziemy miały.... o zgrozo!!;)

Ja się smarowałam w pierwszej ciąży dopiero jak brzuch był już spory i nie mam ani jednego rozstępu po ciąży.... moja mama za to ma brzuch jak tygrys... chyba nie ma reguły... albo trafisz albo nie.... ale nie ma się co martwić drogie Panie:) to tylko opakowanko! Zawartość się liczy:) oby było im wygodnie i mięciutko :)


a8doqqmznaoeep27.png
Ojj mnie całe życie "straszą" bliźniakami ze względu na to że tata ma bliźniaka :) a co tam! Będę kochać podwójnie w razie co! :)
 
Ja chyba po dzisiejszym wyniku podupadłam psychicznie i ciężko mi jest się zebrać. Ktokolwiek zapyta to od razu łzy. Jakiś czas temu wyszłam z depresji i znowu mam to samo wrażenie co kiedyś .. :/
Będę silna [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Dużo siły [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ojj mnie całe życie "straszą" bliźniakami ze względu na to że tata ma bliźniaka :) a co tam! Będę kochać podwójnie w razie co! :)

Ja bardzo chcialam miec bliznieta i gdzies wyczytalam, że musza one byc ze strony matki.
Oczywiscie nie liczac ivf


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry