reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Niestety dziewczyny muszę was opuścić. Lekarz stwierdził, ze jak na ten tydzień ciąży pęcherzyk jest za mały, jest za nisko i nie ma szans żeby uratować ciąże. Brzuch już mnie boli strasznie..

Wiec życzę wam cudownych 9 miesięcy i zdrowych bobasków :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tulę Cię mocno. Wiem, że żadne słowa nie ukoją bólu z powodu tego niepowodzenia :(
Też to przechodziłam...
Dobrze ktoś tu radzi, że często od razu w kolejnych cyklach udaje się zajść w kolejną ciążę.

 
reklama
Tulę Cię mocno. Wiem, że żadne słowa nie ukoją bólu z powodu tego niepowodzenia :(
Też to przechodziłam...
Dobrze ktoś tu radzi, że często od razu w kolejnych cyklach udaje się zajść w kolejną ciążę.

Wiem,że to może dziwnie zabrzmi,ale wiele z nas przechodzili stratę w różnym czasie i zaawansowaniu..nie jestes w tym sama. Po takiej przykrości często jest wiele szczęśliwych zakończeń. Pamietaj o tym.

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak widze rozowe sukienki chce kupowac... no ale bez sensu... niech lekarz potwierdzi..i wystartuje jak z procy... i jeszcze wozki ogladalam.. " rok po roku"... w glowie organizacje ukladam..... od ilu lat dziecko moze z przodu jeździc w foteliku oczywiscie...???
Bo 3 foteliki z tylu..to za gęsto... najstarszy 4 letni bedzie..to chyba na przod pójdzie..zna ktos sie na prawie drogowy?

Dziewczyny pamietacie kiedy plec najwczesniej widac...??
Pierwszy syn toc5 miesiaca byl córka..
A drugi syn siusiaka wywalil w 13 tc wiec dosc szybko :)
 
W kalendarzyku zaczelo mi ilość dni spoźnionego okresu...
Dopiero zmienilam w opcjach ze ciąża... i fajnie..bo zawsze recznie liczylam tyg ciąży
 
A ja mam cicha nadzieje na chlopca nie wiem czemu heh

Teraz tylko sie modle zeby bylo wszystko ok, wizyta dopiero 22 a ja sie tak niecierpliwie.

Beta po 48h wzrosla z 80 na 200 [emoji4]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja mam cicha nadzieje na chlopca nie wiem czemu heh

Teraz tylko sie modle zeby bylo wszystko ok, wizyta dopiero 22 a ja sie tak niecierpliwie.

Beta po 48h wzrosla z 80 na 200 [emoji4]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

Ooo mamy ten sam termin porodu :)))
A wizyte mam 1 dzien przed Tobą.... bedziemy mogly porownywac :)
Skad jestes??
 
reklama
Do góry