reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Kurcze
Jak wy widzicie.... to znaczy że nie mam urojeń.... o matko.... czyli zakladajac wątek.. dobrze myslalam..wpadlismy z mezem 4 dni przed owulacja !! Szok.....
Co ja teraz zrobie....
Ja cale zycie mialam zaplanowane na 5 lat do przodu... bardzo zorganozowana jestem... wszystkie cele zawsze osiagalam w zamierzonym czasie.. a teraz .. los zaplanowal troche za mnie.. przez 10 lat gumka nie pekla.... ..siostra ma wesele 480 km drogi w jedna strone !!!! 2 tyg przed terminem porodu !!!! Wyobrazacie sobie podros z 2 dzieci w 9 miesiacu ..wesele 2 dniowe.. ja sobie nie wyobrazam zeby tez nie byc na weselu.. :(((
Poród w urodziny tesciowej ...
Ehh
To sie nie dzieje
Przepraszam ale zycie mi sie wywrocilo do gory nogami...
Liczylam sie z tym..ale chyba nie docieralo to do mnie....
 
To znaczy ze sie nie cieszysz?

Kurcze
Jak wy widzicie.... to znaczy że nie mam urojeń.... o matko.... czyli zakladajac wątek.. dobrze myslalam..wpadlismy z mezem 4 dni przed owulacja !! Szok.....
Co ja teraz zrobie....
Ja cale zycie mialam zaplanowane na 5 lat do przodu... bardzo zorganozowana jestem... wszystkie cele zawsze osiagalam w zamierzonym czasie.. a teraz .. los zaplanowal troche za mnie.. przez 10 lat gumka nie pekla.... ..siostra ma wesele 480 km drogi w jedna strone !!!! 2 tyg przed terminem porodu !!!! Wyobrazacie sobie podros z 2 dzieci w 9 miesiacu ..wesele 2 dniowe.. ja sobie nie wyobrazam zeby tez nie byc na weselu.. :(((
Poród w urodziny tesciowej ...
Ehh
To sie nie dzieje
Przepraszam ale zycie mi sie wywrocilo do gory nogami
 
Myslalam ze te wszystkie objawy to urojenia
Mega wzmozony apetyt...
Temperatura 37,1 ktora nie spadala
WACHANIA NASTROJU... nawet teraz patrze po wpisach tutaj...to raz mialam dola..a ostatnie 4 dni bylam w euforii....
I odrzucilo mnie raz od moich ulubionych tostow z serem wedliną i ananasem
Mokro mi caly czas....
Przeziebienie.. bez kataru i kaszlu.. i mega. Zimno mi było..swetry skarpety i podgrzanie temp nic nie dalo...
Nerwowa sie zrobilam..mniej cierpliwa

To takie podsumowanie dla oczekujacych na testowanie
 
To znaczy ze sie nie cieszysz?
Nie tak to mialo zabrzmiec... ja po prostu mam taka teraz dawke emocji...
Pierwszy tydzien po wpadce.. wypieralam ze swiadomosci taka ewentualnosc...
W kolejnym. Tyg bardzo chcialam zeby sie udalo, bo to samo szczescie.. ja kocham dzieci
A teraz bylam w stanie zawieszenia..bedzie co bedzie...
A jak juz jest.... ja musze ochlonac.. iwiem ze bede sie cieszyc najbardziej na świecie....
Tylko musze dojsc do siebie.. u was inaczej..bo wy sie staracie.. u mnie dawka emocji w glowie jest .. nawet nie wiem jak to nazwac..... ale nanpewno jak przespie sie z tematem...bede sie bardzo cieszyc.. po prostu mimo ze wiedzialam..to jestem ZASKOCZONA
 
Nie tak to mialo zabrzmiec... ja po prostu mam taka teraz dawke emocji...
Pierwszy tydzien po wpadce.. wypieralam ze swiadomosci taka ewentualnosc...
W kolejnym. Tyg bardzo chcialam zeby sie udalo, bo to samo szczescie.. ja kocham dzieci
A teraz bylam w stanie zawieszenia..bedzie co bedzie...
A jak juz jest.... ja musze ochlonac.. iwiem ze bede sie cieszyc najbardziej na świecie....
Tylko musze dojsc do siebie.. u was inaczej..bo wy sie staracie.. u mnie dawka emocji w glowie jest .. nawet nie wiem jak to nazwac..... ale nanpewno jak przespie sie z tematem...bede sie bardzo cieszyc.. po prostu mimo ze wiedzialam..to jestem ZASKOCZONA
Idź sobie na krew :) Ja raz miałam taką kreseczkę po czasie i okres przyszedł 2 dni po czasie ;) Teraz jednak też miałam cień cienia, poszłam na krew tam 12,250 i dzisiaj zaczyna sie 6 tydzien :) Powodzenia :) (dla pocieszenia tez mam dwa wesele w tym roku z tego jedno w 8 miesiącu i mam świadkować :O )
 
Jak to w ciąży od euforii do depresji, pełna gama uczuć :biggrin2::biggrin2::biggrin2: Witaj wśród zaciążonych i ciesz się ;)
Trójka dzieci to już spora gromadka ale dasz radę a z weselem siostry na pewno bedzie dużo rodziny to Ci pomogą w opiece nad starszymi a Ty sobie będziesz przy stole siedzieć i zajadać wszystkie pyszności weselne ;)
 
reklama
Do góry