reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Cześć dziewczyny. Ja mam termin na 01-paź-2018. Jeszcze nie zdążyliśmy się ucieszyć z mężem, a już od pierwszego usg są problemy. Jedną ciążę poroniłam w kwietniu 2017 roku (9tc). Od jakieś czasu się staramy i ku naszemu szczęściu 23 stycznia zobaczyłam 2 kreseczki na teście. Niestety byłam 31 stycznia na usg i widać było bardzo spłaszczony pęcherzyk. Lekarka powiedziała, że ciąża może zakończyć się poronieniem :(. Dostałam leki na podtrzymanie i mam leżeć. Czy któraś z Was też miała podobny problem. Strasznie się martwimy....
 
reklama
Kurcze
Jak wy widzicie.... to znaczy że nie mam urojeń.... o matko.... czyli zakladajac wątek.. dobrze myslalam..wpadlismy z mezem 4 dni przed owulacja !! Szok.....
Co ja teraz zrobie....
Ja cale zycie mialam zaplanowane na 5 lat do przodu... bardzo zorganozowana jestem... wszystkie cele zawsze osiagalam w zamierzonym czasie.. a teraz .. los zaplanowal troche za mnie.. przez 10 lat gumka nie pekla.... ..siostra ma wesele 480 km drogi w jedna strone !!!! 2 tyg przed terminem porodu !!!! Wyobrazacie sobie podros z 2 dzieci w 9 miesiacu ..wesele 2 dniowe.. ja sobie nie wyobrazam zeby tez nie byc na weselu.. :(((
Poród w urodziny tesciowej ...
Ehh
To sie nie dzieje
Przepraszam ale zycie mi sie wywrocilo do gory nogami...
Liczylam sie z tym..ale chyba nie docieralo to do mnie....
Gratuullaaaacjeeeee!
Wiem że jesteś w szoku ! Ale to wspaniała nowina !!!!
Powiem ci że jeszcze masz dużą szansę na dziewczynkę jeśli to faktycznie aż 4 dni przed owu.
Ten pierwszy moment tylko takiego stresa masz. Zaraz Ci przejdzie i będziesz skakać z radości. A ja na razie poskacze za Ciebie! Jupiii [emoji2][emoji2][emoji2][emoji2][emoji2][emoji2]
No to mam dylemat...... co mi wyszło...?????
Czulszy test 10
Jestem 1 dzien przed @
Cykle 27 dni
2 dni opóźniona owulacja....
Aparat z telefonu nie najlepszej jakosci zdjecia robi... widzicie cien cienia??? Czy jednak nie ???
 
Ewidentnie kreska druga jest! Moje Marzenie żeby i u mnie się pojawiła. :)
Cykle mam 30-31 dn.
Jutro z rana testuje, chyba że przyjdzie ten Cholerny @
 
Cześć dziewczyny. Ja mam termin na 01-paź-2018. Jeszcze nie zdążyliśmy się ucieszyć z mężem, a już od pierwszego usg są problemy. Jedną ciążę poroniłam w kwietniu 2017 roku (9tc). Od jakieś czasu się staramy i ku naszemu szczęściu 23 stycznia zobaczyłam 2 kreseczki na teście. Niestety byłam 31 stycznia na usg i widać było bardzo spłaszczony pęcherzyk. Lekarka powiedziała, że ciąża może zakończyć się poronieniem :(. Dostałam leki na podtrzymanie i mam leżeć. Czy któraś z Was też miała podobny problem. Strasznie się martwimy....
Trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku! Czasami początku są ciężkie... dużo odpoczywaj
 
Nie tak to mialo zabrzmiec... ja po prostu mam taka teraz dawke emocji...
Pierwszy tydzien po wpadce.. wypieralam ze swiadomosci taka ewentualnosc...
W kolejnym. Tyg bardzo chcialam zeby sie udalo, bo to samo szczescie.. ja kocham dzieci
A teraz bylam w stanie zawieszenia..bedzie co bedzie...
A jak juz jest.... ja musze ochlonac.. iwiem ze bede sie cieszyc najbardziej na świecie....
Tylko musze dojsc do siebie.. u was inaczej..bo wy sie staracie.. u mnie dawka emocji w glowie jest .. nawet nie wiem jak to nazwac..... ale nanpewno jak przespie sie z tematem...bede sie bardzo cieszyc.. po prostu mimo ze wiedzialam..to jestem ZASKOCZONA
Jesteś usprawiedliwiona [emoji4] hormony, emocje, zaskoczenie... Nie myśl na zapas, wszystko dobrze się ułoży, kwestia organizacji [emoji173]️

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, myślicie że jak zrobię test teraz o czułości 20, wyjdzie?
Czy lepiej poczekać do jutra z porannego moczu?
 
Do góry