reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Mamisia 250, 350??!!! To jakiś profesor czy jak???? Mój bierze 100zł z usg więc chyba nie jest tak źle.
Wuoszka a ten rumień groźny jest dla ciężarnych, ja pierwszy raz o nim słyszę.
klaudka.22 a cykle masz długie czy dzisiaj termin @ masz?
 
reklama
Obudziłam się z bólem brzucha w 30 dc. Do tego biegunka, zawroty głowy i klucie jajnika jak na okres.
Miałam testować dziś. Ale miałam tak mokro że myślałam że okres, siknelam bez krwi.
Śluz kremowy.
Myślicie żeby czekać na @ czy zrobić test?
Rób test. Mnie około 8 dni po owu cień drugiej kreski się pojawił.
 
No właśnie przyznawać się kto jeszcze przed testem :)
Trzymam mocno kciuki kochane!
U mnie po czasie wyszedł blady cień na teście, nawet na zdjęciu nie mogłam tego uchwycić...wywaliłam go do kosza i poszłam na betę.
Wczoraj zakupiłam taki płytkowy żeby zrobić i zostawić na pamiątkę ale mam stresa, że nie wyjdzie...ehhh głupia ja :p
Po jakim czadie. I ile przed @ testowalas ?
 
Juz sobie ustawilam suwaczek :-D rok temu mialam zapalenie przydatkow i teraz znowu mnie pobolewa jajnik mam nadzieje ze to nie ma zadnego zwiazku.z ciaza


 
@ u mnie w niedzielę. Ja w pierwszej ciazy byłam 3 razy u prywatnego zaufanego ginekologa. Na początku ciąży wtedy na polowkowyh badaniach i pod koniec. A tak miałam wizyty normalnie na NFZ u lekarza którego nie znałam wcześniej. Miałam wizyty co 3 później co 2 tygodnie na każdej wizycie miałam robione usg i zawsze dostałam zdjęcia na pamiątkę. Byłam bardzo zadowolona z opieki.
 
Jak jest pod opieką gina to najważniejsze, o ile wiem pcos to nie jest duża przeszkoda , trochę leczenia i udaje się wielu parom. Ale prywatne leczenie tez kosztuje bo na NFZ to nie ma co liczyć.

Mamisia83 jestem z lubelskiego ;)

A właśnie jak robicie z lekarzem, prywatnie będziecie chodzić czy na NFZ? W poprzedniej ciązy chodziłam na NFZ, teraz mam lekarza prywatnego i pewnie do niego będę prywatnie chodzić. Jest dobry a poza tym pracuje w szpitalu u nas. Zapisujecie się jeszcze oprócz prywatnie do kogoś na NFZ??
Ja prywatnie i na nfz..żeby badania miec bezpłatne
 
Chyba ciężko jej się przyznać do problemu. Jak pytam to twierdzi, że oni nie chcą dzieci...ale ja wiem, że chcą. Ma pcos, jest pod dobrą opieką gin.(bo to też i mój gin :) Może trochę kwestia finansowa ma wpływ bo wiadomo, że leczenie w klinikach, u specjalistów, zastrzyki, leki to są olbrzymie pieniądze.
16uds65g950yjqzw.png



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

To jest ciezki temat..ale coraz wiecej sie o nim mowi w mediach..
 
Obudziłam się z bólem brzucha w 30 dc. Do tego biegunka, zawroty głowy i klucie jajnika jak na okres.
Miałam testować dziś. Ale miałam tak mokro że myślałam że okres, siknelam bez krwi.
Śluz kremowy.
Myślicie żeby czekać na @ czy zrobić test?
Ile masz jeszcze do @?

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to mam dylemat...... co mi wyszło...?????
Czulszy test 10
Jestem 1 dzien przed @
Cykle 27 dni
2 dni opóźniona owulacja....
Aparat z telefonu nie najlepszej jakosci zdjecia robi... widzicie cien cienia??? Czy jednak nie ???
 

Załączniki

  • P_20180201_091410_1.jpg
    P_20180201_091410_1.jpg
    250,2 KB · Wyświetleń: 205
Do góry