reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja w 8 miesiacu kolor scian w salonie zmienilam..jak maz poszedl na nocke do pracy... :) nie byl zadowolony ze ja to robilam... ale bylo juz po fakcie
. Ja jeszcze w łóżku..a maz z dziecmi sie bawi... czas wstawac po malu... moze spacer
Ja tylko czekam do godziny 11-12 aż będę mogła drzwi balkonowe na ogród otworzyć :) cudownie jest słuchać śpiewu ptaków robiąc obiadek :D
 
Wakacje..wakacje :).. zastanawiam sie czy leciec gdzies czy nie... paszporty mamy..najmlodszemu dowod wyrabiam bo na paszport dluuugo sie czeka..kolejka jest dluga do zlozenia dokumentów... ehh wiec moze gdzies w europie.... zastanawoam sie tylko czy nie przerwac l4 ..i na czas wylotu wypisac wniosek urlopowy?
I ja mam ten dylemat z L4
Chciałabym w wakacje iść już na zwolnienie. Ale to będą najlepsze dni...też bym chciała gdzieś wyjechać...ale bez nerwów że do domu zapuka ZUS a mnie nie będzie [emoji52]
 
To jak jest na weekend .. niech zrobi te ciezkie zakupy......hurtem..zeby Wam starczylo do kolejnego weekendu.... bo potem nie dasz rady tego dzwigac konpletnie...
Tak tez robi,ale wiesz...ja zawsze niezalezna,wsiadam i jadę gdzie chce,kupuje co chce a potem chlop dzwigal,a tu zonk:D
Tu raczej chodzi o ograniczenie tej niezależności
 
I ja mam ten dylemat z L4
Chciałabym w wakacje iść już na zwolnienie. Ale to będą najlepsze dni...też bym chciała gdzieś wyjechać...ale bez nerwów że do domu zapuka ZUS a mnie nie będzie [emoji52]
Ale na l4 ciążowym nie masz obowiązku siedzenia w domu, ja byłam już w tym roku w Emiratach ;)
 
co do laktatora uważam że naprawdę warto go mieć, nie trzeba studiować, mi rozkręcił laktację, a potem odciągałam nadmiar żeby sobie ulżyć, moje cyce to była istna mleczarnia!
Uważam podobnie jak Szalona. Różnie może być. [emoji4] Ja nie miałam nawalów...A cycusie były w tym okresie najcudniejsze [emoji1] laktator dokupić można zawsze [emoji6]
 
Chwalicie się brzuszkami, to mój w 17 tyg. Zdjęcie robione w poniedziałek. [emoji4] mam 2kg na +

Buuuu nie mogę dodać zdjęcia...nie rozumiem.
[emoji53]
 
Ja dopiero się z łóżka zwlekam , Wy nie macie ataku spania haha bardzo dużo śpie 10-11 h...

Z tymi polowkowymi prenatalnymi badaniami to widzę co miasto co lekarz to każda z Was ma w innym tygodniu... Ja mam już odrazu termin zaraz po pierwszym prenatalnym ( 27 marca bylo ) ustalony połówkowe na 15 maja . Lekarz powiedzial że mam mieć w 20 tc , a dokładnie mam w 19+6 .

I bądź tu mądry . Myślałam , ze tydzień później jest ok i 22 mają będę mieć , ale kim ja jestem żeby termin ustalać hahah
 
reklama
No moj patrzyl w te kolko co wyznacza wiek ciazy i mowil kiedy sie zapisac wychodzi 22 tc wiec znow nie wymyslam tylko ufam jemu i zrobi jak kazal.
W luxmed polowkowe sa za free? Moze pojde 2x to wtedy sprobuje wczesniej bo i tak chce isc do lekarza ktory robil mi polowkowe w pierwszej ciazy i za to musze zaplacic

nie mam pojęcia, pierwszą wizytę mam we srodę
 
Do góry