reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

My kupilismy chuste, indywidualny kurs wiązania a nasz syn tak szybko rosl i przybieral na wadze ze dla mnie noszenie bylo bardzo duzym obciazeniem dla kregoslupa bo mam chory wiec jak tylko zaczal trzymac glowe i zrobil sie stabilny w ogole to wlasnie na szmatach moja przyjaciolka wynalazla mu nosidelko z babybjorn i to rzeczywiscie uzywalismy czesto ale nosil tylko maz. Teraz mam nadzieje chusta mi sie przyda jak bedzie malutka drobniutka dziewczynka
emoji1317.png
emoji1317.png

O masz,ja tez mam problemowy kręgosłup,nawet teraz na początku ciąży mocno go odczuwam kiedy za długo stoję. To jednak może nie być dla mnie...

Mnie też się wszystkie wiadomości pomachlaczyły.
 
reklama
Ja znam myślę że nie szkodliwy w ciąży ale niezbyt smaczny. Weź łyżkę mąki ziemniaczanej prosto do buzi i popij dużą ilością wody tylko uważaj żeby się nie zaciągnąć samą mąką. Jeśli nigdy tego nie brałaś to może spróbuj najpierw łyżeczką i weź ich ze 4 . Ja nawet synowi daje i często pomaga jak biegunka nie przejdzie to za godzine powtórz :)
Mi pomagało jak sobie to w wodzie rozpuszczalna. I to chyba wystarczyło mi mała łyżeczka na pół szklanki wody i działało.
 
jestem w 15+2 tyg ciazy i wiecie co... czuje się jakbym sie zapuściła. Mam taki brzuch jakby był otłuszczony. Ciekawa jestem czy nasz malec zdrowo rośnie... a jak tam u Was? :)
 
jestem w 15+2 tyg ciazy i wiecie co... czuje się jakbym sie zapuściła. Mam taki brzuch jakby był otłuszczony. Ciekawa jestem czy nasz malec zdrowo rośnie... a jak tam u Was? :)
Też tak się czuję ale jak napne brzuch to aż tyle tego tłuszczu nie ma. Potem stwardnieje :)

Mi też chronologia się posypała. Zaraz odinstaluje i ponownie zainstaluje aplikację.
 
reklama
Może nie ma reguły. Oby i u mnie przebiegło bezproblemowo.
Z poprzedniej ciąży nie wspominam dobrze. Miałam dwa podejścia. Nie pozwoliły cytryny,nie pozwoliły łyka wody, nie pozwoliły wyjść na świeże powietrze...był czerwiec...skończyło się wymiotami i ponowną wizytą w lab.po kilku dniach...ja juž się bojě powtórki.
Może pójdę do innego lab.muszę zrobić wywiad lokalny gdzie :)
Teraz jest glukoza z cytryną w aptekach. Nie jest taka słodka. :) i na cytrynę pozwalają a jak coś to weź nawet jak będa zakazywac.
 
Do góry