reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja sobie oglądałam różne prenatalne na YouTube i na wielu już w 12 tc było widać wyraźnie płeć. Ciekawe czego się dowiem w piątek... Na płeć się nie nastawiam, ale stres przed pomiarami jest...
No wlasnie powinno byc widac chociazby na te 70 %... ale i na nfz w poniedzialek..i dzis prywatnie ..powiedzieli obaj lekarze niezaleznie od siebie, ze na razie u mnie w kazda strone sie moze rozwianac...
Ale pamietam ze w 2 ciazy w 13 tc..to ewidentny siusiak byl...watpliwosci nie bylo...a teraz jednak są..... nie wiem od czego to zalezy.. no bo jak jest siurdol..to na calego... a jak nie ma..no to sie moze jeszcze pojawic ..ehh nadal nie wiem... kolejne 4 tyg czekania :/
 
Może nie ma reguły. Oby i u mnie przebiegło bezproblemowo.
Z poprzedniej ciąży nie wspominam dobrze. Miałam dwa podejścia. Nie pozwoliły cytryny,nie pozwoliły łyka wody, nie pozwoliły wyjść na świeże powietrze...był czerwiec...skończyło się wymiotami i ponowną wizytą w lab.po kilku dniach...ja juž się bojě powtórki.
Może pójdę do innego lab.muszę zrobić wywiad lokalny gdzie :)

U mnie w pierwszych ciazach cytryna byla..a teraz juz wiem ze nie pozwola..bo inne laboratorium
 
Ale się pokręciły wpisy :errr:
Ja po wizycie już, wszystko ok ,dzidzia tak szalała , że lekarz nie mógł jej zmierzyć :rolleyes2: albo było widać głowę albo tułów ale nie oba na raz :laugh2: więc się z mężem usmielismy dzisiaj jak nie wiem , raz tylko złapał długość ale i to nie było dokladnie 5,8cm .

Gdy zapytałam o płeć to powiedział że w tym okresie dziecko ma ogon i nie ma co wróżyć bo później z większości chłopców robią się dziewczynki:-p i że ogon zniknie w 16tyg ale zajrzał między nogi i mowi że malutki ten ogonek więc nie wiem co miał ma myśli :shocked2: może że się wchłonie i to będzie dziewczynka :D
Kość nosowa jest.
Przeziornosc karkowa ok ale też duzy problem ze zmierzeniem bo moje dziecko leżało w tak dziwnej pozycji że sama byłam w szoku:rofl2: leżało na głowie w pozycji lustrzanego L na dole głowa a reszta pionowo do góry normalnie jakiś akrobata rośnie :D
Fajna była ta wizyta następna 2.05.
Zdjęcia mam tragiczne bo nie dało się wiercipiecie ładnego zrobić :)
 
reklama
P_20180411_144709_1.jpg
P_20180411_144704_1.jpg


Maly ma 83mm
przeziernosc karkowa 1,2
Kosc nosowa widoczna
ogolnie wszystko w normie
Plci rowniez nie znamy
 

Załączniki

  • P_20180411_144709_1.jpg
    P_20180411_144709_1.jpg
    400 KB · Wyświetleń: 363
  • P_20180411_144704_1.jpg
    P_20180411_144704_1.jpg
    510,3 KB · Wyświetleń: 352
Do góry