reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Udslo sie :) nadrobilam Was

Mnie bol gardła obudził o 3.30.
...kazde przelkniecie sliny to bol :(
Maz mnie zarazil.... jest od wczoraj na l4 angina .. temperatura...i dostal antybiotyk....
A ja co moge wziąść ???? Masakra jakas :(
Chybs tylko plukabki ziolowe ? Ale z jakich ziół najlepsze ??
Do tego synkowi na usg wyszly 2x większe wezly chlonne w okolicach żuchwy... wczoraj krew pierwszy raz z żył mial pobraną
O 9 mamy wizyte zobaczymy czy na cos choruje... boje się :(
Mleko z czosnkiem i miodem na gardło, do tego syrop z cebuli / czosnku. Od lat stosuję to jak jakaś infekcja dróg oddechowych przychodzi i działa. No i nawet zaczęło smakować. Antybiotyk ostatni raz bralam chyba w podstawówce.

 
reklama
Hej dziewczyny, zapomniałam, że miałam dzisiaj jechać na badania i zjadłam śniadanie... Ale czy do igg, igm, hbs i kiły muszę być na czczo? Logika mi mówi, że nie, ale już kurde nie wiem

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny, jesli mialo sie zwolnienie od prowadzacego ciaze na dni 20.03-31.03, a w szpitalu przebywalo 25.03-10.04, to trzeba pilnowac, aby w szpitalu wystawili zwolnienie od 1.04, czy te zwolnienia moga sie nakładać?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, jesli mialo sie zwolnienie od prowadzacego ciaze na dni 20.03-31.03, a w szpitalu przebywalo 25.03-10.04, to trzeba pilnowac, aby w szpitalu wystawili zwolnienie od 1.04, czy te zwolnienia moga sie nakładać?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Wychodzisz???? Niestety nie znam się.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Podziwiam Cię że wytrzymujesz nie jeść już od godziny 18.30 [emoji1][emoji1][emoji1]
W życiu bym nie dała rady. [emoji16]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Też jest ciężko ale jak się tak fatalnie czułam ze myślałam że pekne to już wszystkiego próbuje. Teraz mi się to w miarę wyregulowalo. Boję się przytyć bo ja może gruba nie jestem bo mam 176 i 79 kg więc u mnie 10 kg w górę to już 90 kg.! Póki co waga stoi w miejscu o ile woda mi się nie zatrzyma bo tam jest 2 do przodu

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie, wczoraj ordynator mowi, ze przed poniedzialkiem na pewno nie, ale napisali mi smsa z pracy ws. kontynuacji zwolnienia. A ja lubie od razu problem rozwiązać w swojej glowie, bo inaczej ciagle mnie to niepokoi.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie, wczoraj ordynator mowi, ze przed poniedzialkiem na pewno nie, ale napisali mi smsa z pracy ws. kontynuacji zwolnienia. A ja lubie od razu problem rozwiązać w swojej glowie, bo inaczej ciagle mnie to niepokoi.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Podejdź do sekretariatu i dopytasz oni tak muszą wiedzieć.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem już po. Z dzidziusiem wszystko jest dobrze. Ma 61, 4 mm. Wiek dziecka pokrywa się z usg i om. Nie ma nawet jednego dnia różnicy. Termin mi przeskoczył na 14 pazdziernika. Serduszko pięknie bije. Nerki, Serce, mózg prawidłowa budowa. Nt prawidłowe. Nie znam płci bo dzidziuś ma między nogami pepowine [emoji5].

Jak wyszłam z gabinetu to o mało nie zacząłem płakać ze szczęścia [emoji5]. Czuję się taka spokojna po tym badaniu.
86ae23d5332b14fa3c385b20e49eda8a.jpg


rr7luqh.png
Gratruluję! I jaki ma piękny profil :)
 
reklama
Do góry