reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

podaj prosze link bo ja nie wiem gdzie to jest, a problem z imieniem dla chlopca jest spory
Ja na apce jestem

p19u9jcgp0rsz4z5.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]
 
reklama
Żyje żyje [emoji6] czytam na bieżąco ale nie moglam wstrzelic sie w temat żeby pisać.
U mnie w tym tygodniu dyżur z synem ma moja mama wiec pogadamy i nadrobimy zaleglosci [emoji6] przez świeta troche wiecej chodziłam wiec teraz pokornie wracam do leżenia, wizyte mam 13.04 i mam nadzieje ze krwiaka juz nie będzie do tego czasu [emoji1317][emoji1317]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Smarujecie już czymś brzuszki? Ja jak zwykle kupiłam mleczko z babydream, ale na razie raz tylko pamiętałam się posmarować Sroka o dobrze o nim napisała. Z Weledy tez bardzo olejki lubię, może uda mi się z Niemiec jakiś przywieźć.
 
Smarujecie już czymś brzuszki? Ja jak zwykle kupiłam mleczko z babydream, ale na razie raz tylko pamiętałam się posmarować Sroka o dobrze o nim napisała. Z Weledy tez bardzo olejki lubię, może uda mi się z Niemiec jakiś przywieźć.

Ja od początku nacieram się parafiną ciekłą i lekko podszczypuję brzuszek ;)
 
reklama
Smarujecie już czymś brzuszki? Ja jak zwykle kupiłam mleczko z babydream, ale na razie raz tylko pamiętałam się posmarować Sroka o dobrze o nim napisała. Z Weledy tez bardzo olejki lubię, może uda mi się z Niemiec jakiś przywieźć.

Smaruję palmersem, do tej pory nieregularnie, ale odkąd brzuch zaczął mnie swędzieć pare dni temu (to u mnie zawsze zwiastuje rozstępy!) to codziennie.


p19ucsqv9zf9v2yk.png
 
Do góry