reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

O rany, ale żeście naklikały od wczoraj. Jeśli grupa zamknięta to przede wszystkim dlatego, żeby nas nikt niepożadany nie podczytywał . Po co później swoje zdjęcia widzieć na stronach grupach, czy jakims "spotted matka" ;) Jednak jestem za tym, żeby jeszcze chwilę zaczekać, kilka dziewczyn dołączy niebawem :)
ale żeby się tak denerwować błachym tematem ? dajcie babki spokój.
Święta - znakomicie, mogłam wszystko jeść w każdej ilości. Od niedzieli codziennie wychodziłam z domu, jaka to ulga po miesiącu leżenia plackiem <3 trzecie piętro jednak trochę ogranicza, staram się pokonywać schody tylko raz dziennie. Dziś byłam na badaniach, brakowało mi WR i HIV do tego klasycznie morfo i mocz. Jutro prenatalne, juz odliczam godziny.

A tak poza tym, chyba coraz bardziej dociera do mnie ta ciąża. Strasznie mnie wybrzuszyło przez ostatni tydzień, na wadze +0,1kg, ale objętościowo już jest nieźle. Wyglądałam tak ostatnio w 6 msc pierwszej ciaży.

Myślałyście nad imionami ? :)
My z mężem zanim zaczęliśmy o dziecku myśleć to już imiona mieliśmy :D tyle że kuzynka nam podebrała imię dla dziewczynki więc będziemy myśleć jak już płeć będzie znana :)

3jgxikgnv87dhgfb.png
 
reklama
Właśnie myslalam zeby założyć nowy watek co do pomyslow na imiona, bo tu sie zaraz zgubia, a ja mam wielki problem zeby znaleźć imie dla chlopca [emoji43][emoji20] moze Wy pomożecie [emoji4][emoji173]
Co Wy na to dziewczyny???

p19u9jcgp0rsz4z5.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]
Pierworodny to Kajtek - straszne urwisy te Kajtki, ale nie zamieniłabym. Teraz chodzi mi o głowie Kostek albo Kosma :confused:
 
reklama
Do góry