reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Piątek blisko. Myślę że z biegiem czasu będzie tylko lepiej, dziecko też nabiera sił i łatwiej mu z tygodnia na tydzień walczyć z niedogodnościami i chwilowym komplikacjami. Myśl pozytywnie. Mam nadzieję że będzie wszystko dobrze.

Mi w 6t c jak dostałam plamiien powiedzieli ze ciąża się raczej nie utrzyma a dobijam już prawie do 15tc.

Byla mowa o piątku.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak w ogóle dziewczyny to ta ankieta chyba źle podlicza procenty ;) ale to już szczegół.

Ja się nie mogę doczekać poniedziałku, wtedy prenatalne :) tylko szkoda że nie dowiem się nic o płci, chyba że samej uda mi się coś wyłapać ;)
 
Tak w ogóle dziewczyny to ta ankieta chyba źle podlicza procenty ;) ale to już szczegół.

Ja się nie mogę doczekać poniedziałku, wtedy prenatalne :) tylko szkoda że nie dowiem się nic o płci, chyba że samej uda mi się coś wyłapać ;)

Ja nawet nie wiszę ankiety


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Ja tez nie widze ankiety ani nie moge dawac kciuków w dol.

Widzialam dzisiaj taki ladny screen pupy i ud - nie wygladalo jak u chlopca, ale to 13t4d, wiec chyba jeszcze za wczesnie na pewnosc

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez nie widze ankiety ani nie moge dawac kciuków w dol.

Widzialam dzisiaj taki ladny screen pupy i ud - nie wygladalo jak u chlopca, ale to 13t4d, wiec chyba jeszcze za wczesnie na pewnosc

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom


@aspekt trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze i ten krwiak się wchłonął.
Zdaje się, że masz silne Dzieciątko i już na tym etapie będzie dobrze.
Leż leż leż. Niech się wchłania i w piątek będzie znacznie mniejszy lub w ogóle go nie będzie <3
 
Aspekt to jesteśmy dwie z krwiakami. Miałam krwotok w poprzedni piątek i tez mieli mnie na 2 tyg położyć do szpitala, ale wyszłam na własne żądanie i mam leżeć w domu i wstawać tylko do wc. Jutro wizyta, mam nadzieje ze krwiak się zmniejszył bo cały czas plamie na brązowo, ale żywej krwi już nie ma.
 
Wazylyscie się po świętach? Ja boje się stanąć na wage
Dzisiaj rano sprawdzałam i w sumie cały czas tyle samo. Mam wachania wagi +/-1,5kg. A jadłam caaaaałe święta :) Jednak jak ktoś szykuje jedzenie to inaczej smakuje, niż takie co trzeba samemu zrobić ;)
Szczęśliwie święta przeżyte, zero wymiotów i mdłości i duzo radości, bo Moi Dziadkowie się dowiedzieli, że będą mieli prawnuka/czkę. Czyste szczęście :)
 
reklama
ło matko! ale się rozpisałyście!!!! ja proszę o dodanie do ankiety "NIE MAM ZDANIA"
jeżeli jednak tajna powstanie to byłabym chętna by być i tam ;)

na zgagę jadłam jogurt z migdałami, choć rzadko ją miewałam, wiem ze jakiś syrop jest dozwolony bo mi w szpitalu kiedyś dawali, niestety nie znam nazwy

ja mam w piątek genetyczne, stresuję się...

przeniosłam się również do innego lekarza, zapisałam się na 18 kwietnia, stresuje się przed ta zmianą, ale to chyba najrozsądniejsze wyjście...

ja byłam dziś ze swoją ciężarna siostrą na lodach <mniam> pogoda w końcu się piękna robi!

ranny ptaszek co u Ciebie? nie odzywasz się...
 
Do góry