reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja siusiam dwa razy w nocy. Mam pielgrzymkę i sikam jakby hektolitry wody wypiła.
Już zamieniliśmy się z Ukochanym na miejsca. Teraz jestem z brzegu łóżka bo tak deptałam Go w nocy latając siku o_O
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny Wy tez tak czesto sikacie? [emoji43] doprowadza mnie to do szalu. Cala ciaze w wc spedze...

p19u9jcgp0rsz4z5.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]
Czekaj na 3 trymestr, bedziesz szykowala sie do wyjscia z domu, zrobisz siusiu, ubierzesz buty i kurtke i znow siusiu sie bedzie chcialo [emoji23]

4c3tskjoa7ptmvui.png
 
Ja od początku ciąży przytyłam 2 kilo, ważę się zawsze rano. W ciągu dnia waga skacze ale rano pokazuje mi 2 kg więcej. Teraz podobno może przybywać pół kilo tygodniowo.
8p3o43r89o9184xs.png
 
Ja na razie chudnę ale to pewnie mięśnie lecą bo trenowałam codziennie a teraz 3 tyg leżę plackiem przez te plamienia i krwiaka. No i rzyganko na razie 2kg zjechały i stoję na 71,7kg oby jak najdłużej. Tyle ostatnio w ciąży z Ania ważyłam. Po ciąży nie mogłam zejść do tej wagi.
 
reklama
Do góry