reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Codziennie musze ręcznie od nowa ustawiać suwaczka bo sie nie zmienia sam!!!! A się uparłam że chce go mieć :)
Też tak macie czy wam sie przestawia?

 
reklama
Wiecie co, ta głowa mnie boli non stop od wczoraj.
Boli nawet jak mrugam oczami...jakaś masakra. Może to od zatok bo przeziěbiona jestem do tego.
Sen nic nie pomógł.Paracetamol nie działa. Jestem załamana.
Miałam z M.do przychodni jechać żeby go osłuchała pediatra ale nie mogę się spionizować. Zwymiotowałam...może teraz będzie lepiej :(


usg 28.03 i 5.04 :)
Biedna jestes! Na wizyte domowa nie przyjedzie wasz pediatra?

Ja karmilam syna ponad 2 lata, corke 1,5 roku - po roczku to juz tylko wieczoren i w nocy. Po pierwszym porodzie polozna laktacyjna powiedziala mi: cycki fajne, ale do karmienia nie za bardzo. Gratuluje podejścia do poloznicy. I to jeszcze glupote strzelila, bo jak widac karmienie dobrze mi szlo. Mam niestety sklonnosc do nawalow i zastojow. Metody radzenia sobie z tym z 2011 a metody z 2016 byly diametralnie rozne, wrecz sobie przeczyly. Szok, bo przeciez kobiety karmia od zawsze, kazde starsze pokolenie powinno wiedziec, jak sobie radzic. Moze winna jest moda z lat 80 na mleko modyfikowane? W każdym razie, te metody z 2016 byly u mnie wyraznie lepsze i mniej sie meczylam. Np. w domu ani razu nie uzylam laktatora do odciagania nadmiaru.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie co, ta głowa mnie boli non stop od wczoraj.
Boli nawet jak mrugam oczami...jakaś masakra. Może to od zatok bo przeziěbiona jestem do tego.
Sen nic nie pomógł.Paracetamol nie działa. Jestem załamana.
Miałam z M.do przychodni jechać żeby go osłuchała pediatra ale nie mogę się spionizować. Zwymiotowałam...może teraz będzie lepiej :(


usg 28.03 i 5.04 :)
Mi się tak objawialy bóle migrenowe. Jak już oczy mnie bolały to wiedziałam co mnie czeka.
 
ja przez dość dłuższy czas karmiłam w kapturkach, z racji że dziecku w szpitalu butlę podali a potem cyca nie chciał chwycić, to mega niewygodne... to całe wyparzanie, mycie... w końcu nauczył się jak porządnie chwycić cyca ;) karmiłam tylko rok, bo wracałam do pracy, a sutki na początku bolały OKROPNIE!
Dokładnie. Wyparzanie kaptorkow to udreka. I jak karmienie z piersi "normalnie" to oszczedznosc czasu i wygoda, tak karmienie w kapturkach to można by rzec ze na równi z butelka bo i tak musisz wyparzyc. tyle że w nocy jak masz przyszykowany kapturek to mniej czasu "przygotowania mleka" zawiera :) mój niestety nie oduczyl się picia z kapturkow.

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18
 
Wiecie co, ta głowa mnie boli non stop od wczoraj.
Boli nawet jak mrugam oczami...jakaś masakra. Może to od zatok bo przeziěbiona jestem do tego.
Sen nic nie pomógł.Paracetamol nie działa. Jestem załamana.
Miałam z M.do przychodni jechać żeby go osłuchała pediatra ale nie mogę się spionizować. Zwymiotowałam...może teraz będzie lepiej :(


usg 28.03 i 5.04 :)
A sprawdź sobie ciśnienie jakie masz, bo mnie jak oczy i glowa bolały to miałam nawet 160/110

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18
 
Dziewczyny czy u Was tez pada snieg? Dzisiaj wstalam i bylam w szoku. Wczoraj bylo ladnie a dzis snieg. Ja corke karmilam do 11 miesiaca na poczatku z kapturkami dopoki mala nie wyciagla troche brodawek.
 
A sprawdź sobie ciśnienie jakie masz, bo mnie jak oczy i glowa bolały to miałam nawet 160/110

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18
No właśnie miewałam tak przy epizodach wysokiego ciśnienia ale u mnie dzisiaj 108/83 zaczęłam pić kawę to w wc wylądowała. Do du** się czuję. Dobrze, że ten tydzień urlop wzięłam bo do roboty i tak bym się nie nadawała :(


usg 5.04 :)
 
reklama
Mi się tak objawialy bóle migrenowe. Jak już oczy mnie bolały to wiedziałam co mnie czeka.
Nigdy nie miałam migreny ale jeżeli to tak wygląda to już rozumiem osoby które z powodu migreny nie przychodzą do pracy lub na wizytę. To jest koszmar.
Rozumiem, że i tak w ciąży farmakologia mocniejszego kalibru zabroniona?
Amolem będę się nacierać.


usg 5.04 :)
 
Do góry