reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

@Margonelka .


oj też tak mam ;) a najgorzej jak wejdę na forum, czytam posty, chcę komuś odpowiedzieć, po czym patrzę - do końca jest 15 stron, a jak już tam dobrnę - temat dawno skończony

Ja tez zazwyczaj mam srednio 10 stron do nadrobienia..ale czytam po kolei..i od razu cytuje i odpowiadam.......potem widze ze jest 5 moich wpisow pod rząd :)
a tematy sie nigdy nie wyczerpia..bo kazda cos nowego i ciekawego moze wniesc :)
 
reklama
Oooj skonczy sie to jak sie pojawi dziecko... na poczatku zawsze wszedzie czlowiek sie spóźnia...bo jakos sie nie.moze przestawic..ze nie ubiera tylko siebie..a ze pampersy..a butelka..a zabawka...i milion potrzebnych rzeczy dla dziecka...:) a to woda.. aczkolwiek dochodzi sie do wprawy.... ja dzisiaj wstalam 7.40...a na 8 bylam z 2 dzieci w przedszkolu !!! A musialam ich cieplej poubierac..i jeszcze zeby umylam :)
Pol km piechotą od nas jest przedszkole...
Ale jak jedziemy do dziadkow..to lozeczko turystyczne..wozek parasolke... dzieci nienulatwiaja pakowania sie... zawsze godzine pozniej wyjezdzamy niz planujemy
Pewnie masz rację. Moja siostra 2 dni się pakuje jak na weekend wyjeżdża myślę że aż tak źle nie będzie ze mną dojdę do wprawy ja jestem z tych co jak zapomnę to dokupie i tak się później przyda nie dramatyzuje cały dzień że musiałam szampon czy balsam kupić bo zapomniałam. Nie jestem perfekcjonistka więc będzie mi łatwiej i pierdolami też się nie przejmuje. Pamiętam jak pojechaliśmy że znajomymi do zoo do Wrocławia i Nadia miała wówczas 2 lata w połowie drogi zwymiotowala na siebie i auto jej rodzice są tak wyluzowani że zapomnieli o ubraniach na zmianę ja miałam koszulę na ramiączkach więc ubralismy ja w nią ubrania przepralismy na stacji pojechaliśmy i spędziliśmy super czas wiem że są takie matki co by zawrociły do domu i po wyjeździe ja tak nie chce są rzeczy ważne i ważniejsze.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja prenatalne miałam dokładnie w dzień wejścia w 12 tyg i było wszystko widać ladnie

nzjdyx8dtnebih09.png
 
Kurde to teraz ja mam stres, bo szczerze to te kobiety na rejestracji kompletnie nie potrafiły obliczyć kiedy mam mieć te prenatalne i dopiero po konsultacji z Wami tutaj zadzwoniłam i sama poprosiłam o ten termin... I teraz się boję, że za wcześnie :(

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

Ja zrobiłam tak jak Ty. Sama sobie się zapisałam. Mój lekarz mnie uświadomił że lepiej będzie tydzień później czyli 12 tydzień i 4 dzień.
Podpytaj jeszcze lekarza Kochana.
Bo może być tak, że u Ciebie ten 13 kwietnia będzie ok.
Ja tylko mówię o tym bo może ktoś właśnie też przemyśli sprawę.
Trudno, poczekam tydzień dłużej ale jak ma być bardziej miarodajnie to może tak trzeba .
 
nieźle, a ja tu się przy jednym stresuje :) Po prostu czuje, że dla naszej dwójki robi się tutaj powoli mało miejsca,. Zdaje sobie sprawe, ze samo dziecko jest malutkie i nie zajmuje za wiele przestrzeni ;) ale jak widze oczami wyobraźni te wszystkie sprzęty, wózek, nosidełko, bujaczek, przewijak itp...to mi sie robi słabo ;) Faktycznie jednak się skłaniam bardziej ku poczekaniu na coś wymarzonego, niż kupowanie na szybko i potem żałowanie. Chyba najważniejsza jest organizacja tej małej przestrzeni jakoś sprytnie. Na szczęście jeszcze trochę czasu jest! :)

Ja zrozumialam ze macie juz kupione..i czekacie jak deweloper odda do uzytku w 2019..a ze teraz zastanawiacie sie czy nie wynajac czegos wiekszego.... na ten czas do 2019 poki nie wprowadzicie sie na swoje... chyba zle zrozumialam
Na pewno kupno mieszkania na szybko odradzam.... a wynajac wieksze jak saozliwosci to zawsze wygodniej....
Teraz nie.musicie sie przeprowadzac ani nic.kombinowac...zobaczycie jak wyjdzie w praniu
 
reklama
Tylko ja dzień później mam już zabukowane bilety na dwa tygodnie...

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

Zostaw ten 13. Mamy tutaj miały 11 tydzień plus . Lub 12 + 0 I wszystko było ładnie widać.
Prawda Mamy?
Przepraszam jeśli Cię wprowadziłam w stres. Nie chciałam.
Jeśli lecisz to zostaw 13. Może się okazać że wszystko będzie dobrze .
Mój lekarz to w miarę młody Pan więc on może za książkowy jeszcze jest.
 
Do góry