reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Super. [emoji122][emoji122][emoji122] ile Nas z terminem na 20.10 [emoji16][emoji16][emoji16]
Jak to pisalam to zastanawialam sie co to byl za dzien ze tyle milosci sie uprawialo, ze terminy na 20.10 [emoji23]

4c3tskjoa7ptmvui.png
 
A ja właśnie gadałam z mężem i się zastanawiamy czy nie zrobić sobie niespodzianki i nie poznać płci dopiero przy porodzie :D ale ja chyba nie wytrzymam... [emoji14]

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
No to mnie pocieszyłaś ja z tych co na delegacje czy na wakacje 10-15 minut się pakuje ;-)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom

Oooj skonczy sie to jak sie pojawi dziecko... na poczatku zawsze wszedzie czlowiek sie spóźnia...bo jakos sie nie.moze przestawic..ze nie ubiera tylko siebie..a ze pampersy..a butelka..a zabawka...i milion potrzebnych rzeczy dla dziecka...:) a to woda.. aczkolwiek dochodzi sie do wprawy.... ja dzisiaj wstalam 7.40...a na 8 bylam z 2 dzieci w przedszkolu !!! A musialam ich cieplej poubierac..i jeszcze zeby umylam :)
Pol km piechotą od nas jest przedszkole...
Ale jak jedziemy do dziadkow..to lozeczko turystyczne..wozek parasolke... dzieci nienulatwiaja pakowania sie... zawsze godzine pozniej wyjezdzamy niz planujemy
 
Boziu jakie tu są młodziutkie dziewczyny 22 lata [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
oar8flw178dnjg4g.png
 
ja jak zaczęłam rodzic to byłam na patologi, pamiętam że z dziewczynami z sali miałyśmy oglądać "Alwin i wiewiórki" w sali z tv, więc poszłam się jeszcze wykąpać, był piątek, film na POLSAT o 20:00 miał lecieć, o 19:50 jeszcze kuzynka do mnie zadzwoniła pogadać, a więc siadłam na łóżku, nagle poczułam mokro i wstałam jak poparzona - odeszły mi wody :D

Przy moim porodzie w tv lecial cejrowski
 
reklama
@NaturalnaMama A ja miałam mieć 12 kwietnia Ale mi przesunął na tydzień później.
Stwierdził że od 12 tygodnia plus jest najlepiej....
Zniesiemy jajko:-D
Kurde to teraz ja mam stres, bo szczerze to te kobiety na rejestracji kompletnie nie potrafiły obliczyć kiedy mam mieć te prenatalne i dopiero po konsultacji z Wami tutaj zadzwoniłam i sama poprosiłam o ten termin... I teraz się boję, że za wcześnie :(

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry