reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Mi się marzyła pieczeń z kluskami, tak jak pisałam. Jojczylam mężowi, że jutro muszę zrobić, bo nie wytrzymam. Właśnie wrócił z pracy :D
dfadbe623f8a169240b1804f96ba18c3.jpg


Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Wyniki już dostała. Teraz czekam na wizytę 29.03 albo jutro położna będzie dzwonić o wcześniejszą wizytę jeśli będzie potrzeba.
c12811104f9defde5f569d70502dbdd5.jpg


tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18
 
reklama
Ja miałam nadzieję na wylot do bulgarii. Co roku przekładamy wyjazd. Najpierw mąż zmienił pracę więc nie dałoby mu urlopu (10 dni). Nie wiadomo było czy mi tezby dali, wątpię. Więc za rok. Okazało się że ciąża i to na lipiec więc za duży brzuch a w sierpniu to mały bobas i musieliśmy się nauczyć dziecka, odpuscilismy to za rok pojedziemy, młody będzie miał rok i super. A tu Nowu ciąża.aż znowu zmienił pracę i przedłużają mu umowę w maju więc z duuuuupy. Musimy kupić mieszkanie a miało to poczekać bo z 1 dzieckiem można wynajmować, a w tym momencie już lepiej mieć coś swojego. Więc już nie pamiętam co to wyjazd zagranicę :(

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18

U nas dokladnie to samo.. jakbym czytala o nas... my to przeszlismy....ale juz mieszkanie jest..i juz 2 dzieci obcykanych :).....bajlepiej to znoeu na 2~3 lata odlozyc... no masakra...
Wiec lece z brzuchem :) Bałtyk 2 razy odchaczylismy... z malym dzieckiem...i w ciazy i z malym dzieckiem.. teraz all inclusive..to bedzie lepiej
 
Do góry