reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Nie Mona. My jedziemy od 1 sezonu. Zaczęliśmy tydzień temu i właśnie kończymy 4 sezon:-D A który jest teraz sezon na bieżąco ?
Echhh właśnie. Nie ma jak uroki :-D
Jakiego macie pieska ?
My ze schroniska kundelka. To sunia Miszka

Jest 8 sezonów na chwile obecna ;D uwielbiam ten serial ! A piesio śliczny miałam kiedyś baaaaardzo podobnego tylko ta sierść nie była taka gładka błyszcząca jak u Twojej tylko bardziej taka szorstka. Teraz mam chihuahuę
1521366247-ce3a5704a24ddde3-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
oar8flw178dnjg4g.png
 
reklama
Jest 8 sezonów na chwile obecna ;D uwielbiam ten serial ! A piesio śliczny miałam kiedyś baaaaardzo podobnego tylko ta sierść nie była taka gładka błyszcząca jak u Twojej tylko bardziej taka szorstka. Teraz mam chihuahuę
1521366247-ce3a5704a24ddde3-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
oar8flw178dnjg4g.png

Serial jest kozacki, dobrze, że jeszcze tyle oglądania :-D A pieska masz super :-)))
Czaderski ogonek :-)
 
Na razie nie, dopiero się zaczęło. Wzięłam podwójną nospę. Na progesteronie i tak jestem (2xluteina i 2xduph). Jutro mam wizytę u prowadzącego. Poczekam kilka godzin i zdecyduję, czy jechać do szpitala.
 
Na razie nie, dopiero się zaczęło. Wzięłam podwójną nospę. Na progesteronie i tak jestem (2xluteina i 2xduph). Jutro mam wizytę u prowadzącego. Poczekam kilka godzin i zdecyduję, czy jechać do szpitala.
Nospa jest rozkurczowa wiec może lecieć jeszcze bardziej ale może to dobrze może jakiś krwiak się oczyszcza ? Jeśli nie nasili to rzeczywiście jedź do szpitala. Trzymam kciuki

nzjdyx8dtnebih09.png
 
Na razie nie, dopiero się zaczęło. Wzięłam podwójną nospę. Na progesteronie i tak jestem (2xluteina i 2xduph). Jutro mam wizytę u prowadzącego. Poczekam kilka godzin i zdecyduję, czy jechać do szpitala.
Trzymam kciuki, żeby się uspokoiło. Jak coś do jedź na ip i nie czekaj.
 
reklama
Ja mam stwierdzony krwiak, ale od 2 tyg nie leciała krew. Torbę do szpitala mam spakowaną od miesiąca, ale teraz mnie tak boli brzuch :( że chyba wózkiem dziecięcym by mnie musiał mąż zawieźć.
 
Do góry