reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Potwierdzam, w zależności od tatuażu anestezjolog może odmówić. Za duże ryzyko zakażenia, dlatego trzeba sprawdzić wcześniej czy dany szpital ma inne opcje znieczulenia. W takich przypadkach podają gaz wziewny ale nie jest to częste, wtedy poprostu odmawiają znieczulenia. Oczywiście nie wszyscy.
 
reklama
Dziewczyny takie pytanie. Mam taki biało mleczny śluz. Dzisiaj mi lekarz powiedział, że to nie do końca dobrze A gdzieś wyczytałam, że to normalne.
Ogólnie czekam na cytologię...
 
Dziewczyny kciuki zacisniete za wizyty :)

A czy to prawda ze jak sie ma tatuaz na plecach to nie mozna miec znieczulenia zewnatrzoponowego?
Nie prawda. Dwa lata temu miałam operowaną nogę i właśnie znieczulenie zewnątrzoponowe. Mam tatuaż od tyłka po zapięcie stanika na kręgosłupie i co prawda Pani anestezjolog była strasznie niemiła i krytylujaca że tatuaże to kryminalisci maja tylko to i tak mnie znieczulila. Z paznokciami było gorzej, bo miałam hybryde w kolorze a jak podłączaja takie coś na palca to coś tam z koloru naturalnej płytki ma mieć ale przyczepili do ucha, bo też można i było git.

28whj6yx23ga2o8q.png
 
Dziewczyny takie pytanie. Mam taki biało mleczny śluz. Dzisiaj mi lekarz powiedział, że to nie do końca dobrze A gdzieś wyczytałam, że to normalne.
Ogólnie czekam na cytologię...
Na pewno nie tylko o kolor chodzi, ale też o obfitość i odczyn pH. Nie denerwuj się, póki nie przyjdzie cytologia lub wymaz. Ja w obu donoszonych ciążach na początku brałam leki na zapalenie (nie miałam objawów, ale wyszło w badaniach) i potem już wszystko było OK.
 
reklama
Ja juz po [emoji106] mialam dzis prenatalne z dzidzusiem wszystko ok wiec kamien z serca. Gorzej z krwiakiem bo sie nie zmiejszyl rozwarstwienie lozyska nadal jest i mam lezec ?! Jak ja mam to zrobic majac roczne dziecko w domu :(
No i wypatrzylam chlopczyka moj Dr sie smial powiedzial ze powie mi za miesiac :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry