reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

@koko u mnie w pierwszej ciazy nie bylo widac kompletnie nic do 6-7 miesiaca i teraz tez zupelnie nic nie wychodzi chociaz slyszalam ze jak jest krotka przerwa miedzy ciazami to brzuszek pojawi sie szybciej teraz, mam nadzieje obalic ta teze


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie brzuch w 1 ciąży zaczął być widoczny w ok. 20tc a teraz mam wrażenie że widać brzuch ale nie ciążowy tylko ze "jestem taka gruba"

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie brzuch w 1 ciąży zaczął być widoczny w ok. 20tc a teraz mam wrażenie że widać brzuch ale nie ciążowy tylko ze "jestem taka gruba"

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
Gruba? A to zdjecie Twojego dzieciaczka co sięga do kwiatka to Ty tam obok??

p19u9jcg9y71ca8m.png


2 wizyta 22 marca [emoji173]
 
Dziewczyny mam pytanie, jak macie badania prenatalne to w jednym dniu badania krwi pappa i usg czy w inny dzień usg macie?
 
Witajcie

O rety...czytam i nie wierzę.
Nie wiem nawet co napisać...
[emoji22] Basiu bardzo mi przykro...nie umiem znaleźć słów...

Mamisia tak jak pisze Kffiatek...tylko bez paniki. Najpierw badania. [emoji8] też przechodziłam toxo i robiłam badania w październiku. Też mam jakieś przeciwciała. I mi lekarz mówił że o ciążę mogę być spokojna. Najpierw zrób komplet badań...Bo zejdziesz na zawał.

Naturalna Mama co za wiadomość...PIĘKNY CUD [emoji16] wspaniała wiadomość. ..o jejuśku ...

Olka90 lepiej krew wcześniej bo lekarz na prenatalnych obejrzy wyniki i je omówi. Ja jutro idę na badanie krwi a w poniedziałek mam prenatalne.

Koko u mnie widać. Myślę że to nie zależy tylko od krótkiego odstępu między ciążami. U mnie 9 lat. Tu chyba w grę wchodzi też budowa ciała. Ja zawsze miałam lekko odstajacy brzuszek, wiec ciążę widać szybciej. Nieraz kobiety są takie szczupłe że rzeczywiście ciążę widać dopiero w 3 trymestrze.

Dobranoc.


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W nocy mi się śniły głupoty i niekorzystny wynik tej cytomegalii...ale to siedzi w głowie ehh :( :(

Ja w końcu Pappa nie robię.
Usg chyba u dwóch różnych zrobię. Z tą CMV to podobno też ta cała amniopunkcja pokazuje czy dziecko chore będzie...ale czy zaryzykuję to nie wiem.

A brzuch mi powoli wystaje. Stare spodnie odstawione bo dyskomfort w pasie :(
Jak leżę płasko to mam taki dla mnie widoczny bo byłam płaska.

Spełnienia marzeń z okazji naszego święta :) :)


usg wizyta 19.03
 
reklama
Do góry