reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja tez dostalam odrazu karte ciazy w 7tc. Suplementow nie biore bo nie sa dobre. Biore żelazo, jod, wit D i folik [emoji4]

p19u9jcg36lbmzsm.png


-> Druga wizyta 22.03 [emoji173]

A czemu suplementy nie są dobre? Ja właśnie w ciąży takie biorę.
 
Mi kartę lekarz założył w 6 tygodniu, badania mam porobione , wyszła mi glukoza przekroczona nieznacznie, ma któraś dziewczyny stan przedcukrzycowy? ? Dzisiaj wizyta, zobaczę co lekarz powie :(
@ranny.ptaszek ja się zapisałam na NFZ do swojego lekarza do szpitala do poradni i dał mi skierowanie. A normalnie chodzę prywatnie ,na NFZ do niego ciężko się dostać a potem 3 godziny czekania.
 
Czyli rozumiem ze nikt z was nie ma problemu z uplawami koloru takiego beżu kremu ? Jesteś wyjątkowa ? [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja miałam pisać ze mam białe, mleczne wydzieliny. I mam wrażenie że wydzielają delikatny niezaciekawy zapach. Ale mojego gina nie ma więc czekam na wizytę :(

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
O to daj jutro lub pojutrze znać jak po wizycie, czy krwiak sie zmniejszył. Ja tez chodzę do medicover. A z jakiego miasta jesteś? Jakie wymiary ma Twój krwiak i w którym tygodniu juz jesteś? Ja tez juz nie mogę sie do zejść wizyty. Ciagle sie zastanawiam, w która stronę to sie zmieniło w środku i co sie tam dzieje z tym krwiakiem...
Mieszkam w Warszawie, jestem w 10.tygodniu, a dwa tygodnie temu krwiak mial 3 cm.
 
A czemu suplementy nie są dobre? Ja właśnie w ciąży takie biorę.
Suplementy te w formie kompleksow witamin, niby wszystko w jednym. Nikt nie bada takich suplementow wiec tak naprawde nie wiadomo co tam tak jest faktycznie. I nie mowie tego zeby tak sobie tylko gadac, sa artykuły o tym, poza tym jeszcze moj ginekolog i endokrynolog nie popieraja ich. Polecam witaminy z firmy swanson [emoji4]

p19u9jcg36lbmzsm.png


-> Druga wizyta 22.03 [emoji173]
 
Dziewczyny gdzie macie tego krwiaka pod kosmówka tak? Bierzecie jakies leki?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja to w końcu już nie wiem. Cztery tygodnie temu lekarz wykonujący usg stwierdził, że odkleja mi się kosmówka (był tam krwiak wielkości 1 cm). Po dwóch tygodniach inny lekarz (do tamtego niestety się nie dostałam) stwierdził, że już w tamtym miejscu krwiaka nie ma, ale jest w zupełnie innym - w prawym rogu macicy - i ma 3 cm. I teraz nie wiem, czy to ten sam krwiak,tylko tamten lekarz pomylił się co do umiejscowienia, czy to nowy krwiak. Tak czy siak szybko i bardzo urósł przez dwa tygodnie, a bardzo się oszczędzałam.
Biorę duphaston 3 razy jedną tabletkę.
 
reklama
Mieszkam w Warszawie, jestem w 10.tygodniu, a dwa tygodnie temu krwiak mial 3 cm.
Ja jestem z Wrocławia, chodzę teraz do medicover, zeby badania porobić za darmo, ale docelowego lekarza wybrałam takiego co pracuje w szpitalu i będę chodzić prywatnie do niego. W razie wu w szpitalu inne traktowanie. Daj znać po wizycie co z krwiakiem. Trzymam kciuki, zeby w końcu sobie zniknął
 
Do góry