reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Hej dziewczyny, mam kilka pytanek:
Czy macie juz zalozona kartę ciąży, jeśli tak to od którego tygodnia?
Czy miałyście juz przepisane jakieś badania przez lekarza, czy jedynie na własna rękę?
Jakie suplementy bierzecie?
Czy któraś ma infekcje i jak ja leczy?

Ja dziś zaczęłam 8 tydzien. Karty ciąży nie mam, badań żadnych... suplement biorę DuphaVit pregna (maz taki kupił). Stwierdzono u mnie infekcje, jednak nic mi na to nie przepisano. Leżę i wyleguje mojego krwiaka. Czekam na czwartkowa wizytę, aby w końcu usłyszeć jakieś dobre wieści...

Ja będę mieć kartę założona jutro. Badania miałam przepisane prywatnie, ale ide na nfz i wtedy zrobię. Biorę Femibion


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png
 
reklama
Lykam mama dha, w poprzedniej ciazy tez. Na infekcje rowniez nie dostalam nic, bo moj lekarz mowi, ze w 1 trymestrze lepiej nic nie aplikowac. Kazal jesc jogurty naturalne (bleeee, nienawidze) i nie jesc slodyczy
O to dobrze, ze napisałaś, ze nie wolno słodyczy, bo jakoś narazie sobie nie odmawiałam... jogurty naturalne u mnie tez nie przejdą...:/
 
Ja będę mieć kartę założona jutro. Badania miałam przepisane prywatnie, ale ide na nfz i wtedy zrobię. Biorę Femibion


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png

Ja tez będę mieć zakładana jutro na wizycie. Biorę Falvit Mama+kwas foliowy.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej napisze po krotce co u mnie. Od dwoch dni lepiej sie czuje. Tez mam zachcianki tylko ostatnio mnie denrwuja hehe ;-) tez przed ciaza odzywialam sie zdrowo. A teraz jakas masakra slodkie i niezdrowe. Wczoraj wpadl moj brat i sie mnie pyta na co mam ochote a co ja bita smietana i chipsy i w dwa dni zjadlam paczke chipsow sama. Jestem zla na siebie. Tyle dobrze ze rano moje sniadanie wyglada zdrowo owsianka z nasionami chia migdalami orzechami i do tego jogurt naturalny i owoce. Obiady tez zdrowe staram przecisnac tam warzywa. Mieso gotowane i duszone. Smazone fujjj a na wedliny patrzec nie umie. Juz bym chciala 16.03 i zobaczyc co z moim sloneczkiem. No i czy torbiele mi znikly. Milego popoludnia dziewczyny
 
Dziewczyny czy któraś z was ma problem z uplawami może ? Mi właśnie dzisiaj coś takiego się pojawiło .... są koloru kremowego widać je na wkładce. Nie wiem co o tym myśleć


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy któraś z was ma problem z uplawami może ? Mi właśnie dzisiaj coś takiego się pojawiło .... są koloru kremowego widać je na wkładce. Nie wiem co o tym myśleć


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ze mnie od jakis 2 tygodni leci bialy śluz, ale to niby normalne na początku ciazy [emoji6]

p19u9jcg36lbmzsm.png


-> Druga wizyta 22.03 [emoji173]
 
reklama
Ze mnie od jakis 2 tygodni leci bialy śluz, ale to niby normalne na początku ciazy [emoji6]

p19u9jcg36lbmzsm.png


-> Druga wizyta 22.03 [emoji173]

Ja właśnie tez miałam cały czas taki biało przezroczysty widoczny na władce a dziś kremowy chodzi o kolor dopadnie to taki beżowy/
Kremowy


 
Ostatnia edycja:
Do góry