reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dzień dobry Dziewczyny [emoji4]

Emol głupia i nieprzyjemna sprawa z teściową. Też bym się wkurzyła bardzo czymś takim. Nie usprawiedliwa jej radość z oczekiwania. Trzeba mieć trochę szacunku i taktu. [emoji17]
No ja mam teściową bardzo kochaną, ale czasem też dochodzi do spięcia...mam nadzieję, że się poukłada między Wami mimo tak dużego nietaktu.
Z samym fb trzeba uważać i choć mam konto to raczej zdjęć rodzinnych nie wrzucam. A już irytuje mnie jak ktoś informuje wszystkich w jakim jest miejscu...z kim i jeszcze jaki prezent dostała...albo gdzie się zameldowała...A nie rzadko są takie "kwiatki " ... żenada. [emoji23]

Ranny.ptaszek koniecznie skonsultuj to z innym lekarzem. Powodzenia! A Duphaston też brałam w 1 ciąży bo długo się staraliśmy i przepisał mi w razie czego. Więc tym bardziej jak się coś dzieje, to bym brała.

Witam nowe Mamy.


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gratulacje! Nic się nie martw! Wszystko będzie ok, najważniejsze że był pęcherzyk [emoji4] ja też na pierwszym USG miałam pęcherzyk 5 mm a dwa tyg później widzieliśmy już serduszko. Na mdłości ( o ile w ogóle będą) jest jeszcze trochę za wcześnie. Na Twoim etapie jedyne objawy jakie miałam to też czeste sikanie, ciągły głód i ból brzucha jak na miesiączkę. Myśl pozytywnie.

Na mdłości wcale nie jest za wcześnie. Ja mam od 6t01 dnia ;)

f2w3yx8dzn9qtsaa.png
 
Ooo...ja to mężowi nawet nie proponowałam wspólnego wyjściana Greya bo wiem, że to nie jego klimaty :)
Pierwsza część mi się najbardziej podobała bo trochę humoru było a w tej trzeciej to tak mdło i cukierkowo już się zrobiło.
No ale fajnie wyrwać się z domu i obejrzeć coś nowego.

Nawet nad imieniem Anastazja i Krystian zaczęłam się zastanawiać :)


PRENATALNE usg 19.03.18->czekamy
Mnie też ta 3 część jakoś nie zachwyciła. Książka o wiele lepsza. Mnie irytowalo to ciagle latanie z dupa większość filmu gdzieś jeździli [emoji14]. Mąż poświęcił się dla mnie i poszedł [emoji14]. Teraz zastanawiam się nad komedia romantyczna Kobieta sukcesu. Trzeba namówić męża [emoji14].

uhgqcrm.png
 
Hej Dziewczyny, pozdrawiam niedzielnie. Weszłam w 8 tc. Nadal brak mdłości, wymiotów, u gina wszystko ok... spory apetyt (staram się wziąć go w ryzy) i czasem wzdęcia. Rozumiem bardzo potrzebę prywatności. My nie mówimy rodzicom jeszcze, nie mamy takiej potrzeby, to nasze teraz i powiemy pewnie jak szczęśliwie dobiegnie do końca I trymestr. Tymczasem wizyta za 2 tygodnie, a 5 kwietnia prenatalne. Nie walczę z fizycznymi dolegliwościami, bardziej z moją głową, ale to po stracie pewnie normalne...
uściski na cały dzień
Hej. Ja też dziś weszłam w 8 tc. Na kiedy masz termin [emoji4]?

uhgqcrm.png
 
reklama
Do góry