reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja Ci mogę powiedzieć o sobie, że om miałam 17.12. i prenatalne mam 12.03 to będzie 13 tydzień

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Bo ja mam 19.03 a to będzie 11t3d I zastanawia mnie czy ciut później nie byłoby lepiej...bardziej miarodajne pomiary. No ale termin gin.sam wyznaczył świadomie więc może tak woli ehhh...I tak jeszcze aż 2 tygodnie :/


PRENATALNE usg 19.03.18->czekamy
 
Dziewczyny czy któraś z was miała tutaj problem z krótka szyjka macicy ? Miała zakładany może pessar albo szew ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kochane czy któraś miała niski poziom żelaza ? Gin nie zalecił mi jeszcze żadnych leków, bo miałam wyniki z dwóch laboratoriów i w jednym był poziom okej, a w drugim poniżej normy. Powiedział,że po prenatalnych zrobimy znów morfologię i się zobaczy, ale to dopiero po 19 marca. Jednak ja nie chce się nabawić anemii do tego czasu:/ staram się jeść coś z żelazem, ale ogólnie mam słaby apetyt od początku ciąży i ciężko :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kochane czy któraś miała niski poziom żelaza ? Gin nie zalecił mi jeszcze żadnych leków, bo miałam wyniki z dwóch laboratoriów i w jednym był poziom okej, a w drugim poniżej normy. Powiedział,że po prenatalnych zrobimy znów morfologię i się zobaczy, ale to dopiero po 19 marca. Jednak ja nie chce się nabawić anemii do tego czasu:/ staram się jeść coś z żelazem, ale ogólnie mam słaby apetyt od początku ciąży i ciężko :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja pod koniec ciąży miałam problem z zelazem. Tak bardzo ze po porodzie który szedł bardzo szybko aż zemdlalam. Żelaza powinnam mieć 13 a miałam 8.5. Stosuj tadryferon fol. I dobrze jakbyś dostała w otoczoczce glukozowej bo tak to może cię zemdlic

tb73j48aiqbsbsjk.png


h44e9jcgly0fujg4.png
 
Bo ja mam 19.03 a to będzie 11t3d I zastanawia mnie czy ciut później nie byłoby lepiej...bardziej miarodajne pomiary. No ale termin gin.sam wyznaczył świadomie więc może tak woli ehhh...I tak jeszcze aż 2 tygodnie :/


PRENATALNE usg 19.03.18->czekamy
U mnie bedzie podobnie i gin tez,sam ten termin wyznaczyl [emoji4]

p19u9jcg36lbmzsm.png


-> Druga wizyta 22.03 [emoji173]
 
Kochane czy któraś miała niski poziom żelaza ? Gin nie zalecił mi jeszcze żadnych leków, bo miałam wyniki z dwóch laboratoriów i w jednym był poziom okej, a w drugim poniżej normy. Powiedział,że po prenatalnych zrobimy znów morfologię i się zobaczy, ale to dopiero po 19 marca. Jednak ja nie chce się nabawić anemii do tego czasu:/ staram się jeść coś z żelazem, ale ogólnie mam słaby apetyt od początku ciąży i ciężko :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Jarmuż, jarmuż, jarmuż póki nie ma suplementacji ..
 
Ja pod koniec ciąży miałam problem z zelazem. Tak bardzo ze po porodzie który szedł bardzo szybko aż zemdlalam. Żelaza powinnam mieć 13 a miałam 8.5. Stosuj tadryferon fol. I dobrze jakbyś dostała w otoczoczce glukozowej bo tak to może cię zemdlic

tb73j48aiqbsbsjk.png


h44e9jcgly0fujg4.png

To jakiś lek ?


gannyx8do96u2n59.png


19.03- prenatalne
 
reklama
Do góry